Epizody(24)
-
Joela (S24E01)
-
Zaubermittel (S24E02)
-
Keine Rettung (S24E03)
-
Ohnmächtig (S24E04)
-
Schatten der Vergangenheit (S24E05)
-
Große Erwartungen (S24E06)
-
Ich sehe dich (S24E07)
-
Mit einem Bein (S24E08)
-
Schmerzgrenze (S24E09)
-
Boys Club (S24E10)
-
Kein Weg zurück (S24E11)
-
Napoleon (S24E12)
-
Panzer (S24E13)
-
Wenn du schläfst (S24E14)
-
Schutzbefohlen (S24E15)
-
Das Weihnachtswunder (S24E16)
-
Mordsmäßig (S24E17)
-
In Obhut (S24E18)
-
Direkt ins Herz (S24E19)
-
Fürchte dich nicht (S24E20)
-
Hautnah (S24E21)
-
Machtspiel (S24E22)
-
Elfenkönigin (S24E23)
-
Anna (S24E24)
Hrají
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Amy Mußul
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Johannes Hendrik Langer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Judith Sehrbrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Knut Berger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Kya-Celina Barucki
Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Karl Schaper
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Marlen Ulonska
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Emilia Eidt
Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Martin Laue
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Pia Micaela Barucki
Německo
Nejlepší seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Helena von Have
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Hassan Kello
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Heide Simon
Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Deborah Kaufmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)