Kamera:
Piotr Lenar, Constantin Kesting, Christoph Dammast, Tobias Schmidt, Matthias Papenmeier (více)Hudba:
Andreas HogeHrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Gabriel Merz, Susanne Schäfer, Guntbert Warns, Filip Peeters, Valentina Sauca, Niels Bruno Schmidt, Joachim Nimtz, Mišel Matičević (více)Epizody(12)
-
Die Tote aus Riga (1) (S05E01)
-
Die Tote aus Riga (2) (S05E02)
-
Homejacking (S05E03)
-
Bücherwahn (S05E04)
-
Risiken und Nebenwirkungen (S05E05)
-
Vaterliebe (S05E06)
-
Die Polizistin (S05E07)
-
Vermisst (S05E08)
-
Topstar gesucht! (S05E09)
-
Florida (S05E10)
-
Made in China (S05E11)
-
Abgetaucht (S05E12)
Hrají
Otmar Richter
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Štít a meč (1968) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Volker Bruch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Toni Snetberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Thorsten Merten
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Soraya Richter
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jonas Laux
Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Jörg Simonides
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Elena Uhlig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Julia Blankenburg
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Christian Michael Cooper
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Batesův motel (2013) (seriál)
Renate Schroeter
Německá říše
Nejlepší seriály:
Castaway (1974) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Andreas Maria Schwaiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Julia Jäger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Sylta Fee Wegmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Florian Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
Bankovní hacker (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ralph Misske
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Gudrun Gabriel
Rakousko
Nejlepší seriály:
Příteli můj (1993) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Özgür Özata
Turecko
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Regine Lutz
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)