Scénář:
Eva Zahn, Volker A. Zahn, Nikos Ligouris, Claus Wilbrandt, Nani Mahlo, Axel Hildebrand (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Tyron Ricketts, Caroline Scholze, Christian Grashof, Dorit Gäbler, Jonas Laux, Rainer Koschorz, Andreas Keller, Patrick Winczewski (více)Epizody(16)
-
Die verschwundene Leiche (S07E01)
-
Katzenfutter (S07E02)
-
Seelenwanderung (S07E03)
-
Mein Freund (S07E04)
-
Psycho (S07E05)
-
Voll Stoff (S07E06)
-
Lügen und Geheimnisse (S07E07)
-
Spiel auf Zeit (S07E08)
-
Konkurrenten (S07E09)
-
Glaubenskrieger (S07E10)
-
Der Müllmann (S07E11)
-
Flucht aus Santo Domingo (1) (S07E12)
-
Flucht aus Santo Domingo (2) (S07E13)
-
Am Abgrund (S07E14)
-
Im Schatten des Adlers (S07E15)
-
Preis der Wahrheit (S07E16)
Hrají
Theresa Schwierske
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Roland Florstedt
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Anton Algrang
Itálie
Nejlepší seriály:
Na krok od nebe (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Loretta Stern
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Steffen Münster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stephan Bieker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Steck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Katja Woywood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Nils Düwell
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Franz Viehmann
Československo
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ercan Özcelik
Turecko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Gabriel Merz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alexander Kasprik
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Otmar Richter
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Štít a meč (1968) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Doris Schade
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Thomas Just
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Herbert Köfer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Stíny nad Notre Dame (1966) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Rudí horolezci (1968) (seriál)
Annemone Haase
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stefan Ebeling
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)