Epizody(33)
-
Istanbul Connection (1) (S09E01)
-
Istanbul Connection (2) (S09E02)
-
Emanuela (1) (S09E03)
-
Emanuela (2) (S09E04)
-
Gier (S09E05)
-
Bernie (S09E06)
-
Maskenball (S09E07)
-
Zeuge der Anklage (S09E08)
-
Callgirl (S09E09)
-
Zersprungene Seele (S09E10)
-
Der letzte Dreck (S09E11)
-
Verloren in Afrika (1) (S09E12)
-
Verloren in Afrika (2) (S09E13)
-
Damenwahl (S09E14)
-
Flucht ins Vergessen (S09E15)
-
Leichte Beute (S09E16)
-
Privatsache (S09E17)
-
Web-Spion (S09E18)
-
Ein neues Leben (S09E19)
-
Das Erbe (S09E20)
-
Herbststurm (S09E21)
-
Im Fokus (S09E22)
-
Mordsache Jugendklub (S09E23)
-
Tödliches Landleben (S09E24)
-
Masernparty (S09E25)
-
Rein-Raus-Boxer (S09E26)
-
Tödlicher Fehler (S09E27)
-
Klarer Kopf (S09E28)
-
Harte Hand (S09E29)
-
Das Netz (S09E30)
Hrají
Ernst-Georg Schwill
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Timon Straka
Německo
Nejlepší seriály:
Doktor Martin (2004) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Thomas Dehler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Simon Böer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Herbert Feuerstein
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Victoria Deutschmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Tim Sander
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál) - herec, a.z.
Steffen Wink
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bídníci (2000) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Marleen Lohse
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Isabel Tuengerthal
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Henry Arnold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nashville (2012) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Karl-Fred Müller
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Stephanie Gossger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Ralph Herforth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ulrich Matthes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Maria Mühe
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Birge Schade
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Tim Chipping
Nejlepší seriály:
Sherlock (2010) (seriál)
Silk (2011) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Thomas Büchel
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)