Scénář:
Uwe Kossmann, Roland Heep, Frank Koopmann, Jeanet Pfitzer, Heike Rübbert, Axel Hildebrand (více)Hrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Pablo Sprungala, Caroline Scholze, Michael Brandner, Jörn Hentschel, Antje Widdra, Alexander Hörbe, Grégoire Gros, Jana Bauke (více)Epizody(24)
-
Im Schattenreich (S12E01)
-
Vater, Mutter, Kind (S12E02)
-
Das Ultimatum (S12E03)
-
Hajos letzter Fall (S12E04)
-
Der Fall Gojko Mitic (S12E05)
-
Das Mädchen im Park (S12E06)
-
Mission to Mars (S12E07)
-
Gottes Zoo ist groß (S12E08)
-
Feuerteufel (S12E09)
-
Die schwarze Witwe (1) (S12E10)
-
Die schwarze Witwe (2) (S12E11)
-
Rollenspiel (S12E12)
-
Junggesellinnenabschied (S12E13)
-
Spiel, Satz, Tod (S12E14)
-
Ans Messer geliefert (S12E15)
-
Ich bin dann mal weg (S12E16)
-
Clear (S12E17)
-
Kind in Angst (S12E18)
-
Fightclub (S12E19)
-
Auge um Auge (S12E20)
-
Frischfleisch (S12E21)
-
Stilbruch (S12E22)
-
Die Tote im Wald (1) (S12E23)
-
Die Tote im Wald (2) (S12E24)
Hrají
Florian Thunemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Paula Schramm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Lucian Voigt
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Simon Werner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Billey Demirtas
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Therese Hämer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vlad Chiriac
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Matthias Lier
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Lydia Schamschula
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Michael Silbereisen
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Gojko Mitić
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Tajemství And (1972) (seriál)
Henrike von Kuick
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Siegfried Terpoorten
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Matthias Walter
Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Anne-Kathrin Gummich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jasmin Schwiers
Belgie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Johannes Suhm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Axel Schreiber
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Laura-Charlotte Syniawa
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)