Zvláštní jednotka, Lipsko - Série 17 (2016) (série)
Režie:
Andy FetscherScénář:
Jan BrarenKamera:
Matthias PapenmeierHrají:
Andreas Schmidt-Schaller, Marco Girnth, Melanie Marschke, Steffen Schroeder, Thomas Heinze, Emily Cox, Simon Schwarz, Maik Solbach, Oona-Devi Liebich, Barbara Sotelsek, Jörg Westphal (více)Hrají
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Thomas Heinze
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Emily Cox
Rakousko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Konstelace (2024) (seriál)
Simon Schwarz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Maik Solbach
Nejlepší seriály:
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Oona-Devi Liebich
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Barbara Sotelsek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Na mušce (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Jörg Westphal
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Julia E. Lenska
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Georg Arms
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Chemnitz
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Michael Rotschopf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Thomas Rudnick
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Andreas Helgi Schmid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Spící pes (2023) (seriál)
Judith Sehrbrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)