Série(24) / Epizody(489)
-
Série 1 (2001) - 12 epizod
-
Série 2 (2002) - 10 epizod
-
Série 3 (2002) - 18 epizod
-
Série 4 (2003) - 20 epizod
-
Série 5 (2004) - 12 epizod
-
Série 6 (2005) - 22 epizod
-
Série 7 (2006) - 16 epizod
-
Série 8 (2007) - 16 epizod
-
Série 9 (2008) - 33 epizod
-
Série 10 (2009) - 20 epizod
-
Série 11 (2009) - 25 epizod
-
Série 12 (2011) - 24 epizod
-
Série 13 (2012) - 25 epizod
-
Série 14 (2013) - 20 epizod
-
Série 15 (2014) - 21 epizod
-
Série 16 (2015) - 20 epizod
-
Série 17 (2016) - 26 epizod
-
Série 18 (2017) - 16 epizod
-
Série 19 (2018) - 22 epizod
-
Série 20 (2019) - 14 epizod
-
Série 21 (2020) - 22 epizod
-
Série 22 (2021) - 24 epizod
-
Série 23 (2022) - 27 epizod
-
Série 24 (2023) - 24 epizod
Obsahy(1)
Aby Hajo, Jan, Ina a Miguel dopadli zločince, musí použít všechno. Zkušenost, přesné analýzy, citlivost i fyziské úsilí. Každý je jiný a přesto tvoří skvělý a uspěšný tým. (oficiální text distributora)
Hrají
Florian Panzner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Peter Davor
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Adrian Topol
Polsko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Kai Scheve
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Ulrike C. Tscharre
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alwara Höfels
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Frank Giering
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Rhea Harder
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Maxim Mehmet
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Luise Bähr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Joseph Konrad Bundschuh
Nejlepší seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Billey Demirtas
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Natalie O'Hara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Christoph Grunert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lena Beyerling
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Marie Rönnebeck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Jale Arıkan
Turecko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Poslední slovo (2020) (seriál)
Stephan Schwartz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Nina Weniger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)