Reklama

Reklama

Operace Delta Force 4

  • USA Operation Delta Force 4: Deep Fault

VOD (1)

Čtyřčlenná jednotka Delta Force se snaží s pomocí jedné vědkyně zastavit šíleného teroristu, který chce odpálit jaderné bomby, aby vyvolal masivní zemětřesení. Protivníků je víc a jsou lépe vyzbrojeni, ale Delta Force nemá co ztratit. (Filmbox)

Recenze (5)

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle uz nespasi ani svecena voda! nedivim se ze i ti co hrali ve trojce dali od tohoto ruce pryc zustal jen chudak Joe Lara Roper co by reziser zraje jak zkvaseny vino a toto dilo naznacovalo ze jeho skutecne vrcholy se teprve blizi ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Vypravou sta epizoda nemeckeho serialu doktor zhor, kobra 17, ci Medicopter 118, sa snazi tato banda toporne hybajucich sa rangerov o nemoznu misiu. Ze si zobrali ruske (ci ceskoslovenske) zbrane nevadi, nakupili lacne bundy a levisky na polskom trhu a z vrakoviska ukradli par ziguli a skodoviek. Do toho sa im pletie stale stado figurantov neschopnych zasiahnut ciel na 1,25 metra. Cely film len niekto pali niekam, auto proti elektricke, chlapci proti vlaku, snowboardisti proti skutrom, vrtulnik proti pesiakom. Reci o baseballe a podobne hovadiny vyzneju od totalnych nehercov ako zly zart, usmevne he obetovanie sa a zaverecne vystrely do prazdna katapultuju nepodareny film o nabore chlapcov do armady do zasluzenych odpadovych vod. (Videne 8.3.2021, filmbox archiv) ()

AD P 

všechny recenze uživatele

Ak odhliadneme od všetkých " blbostí " typických pre takéto video-filmy , tak mne osobne táto časť sadla lepšie ako 2ka a 3ka. Ale určite viac ako 2* dať nemôžem . ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Ještě o něco horší jak trojka. Skoro vše zde funguje jako ve dvojce. Zde je ještě o něco horší příběh. Takže bez nějakého rozepisování podprůměr jak vyšitý. 38% = ** ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama