Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Trampská osada již dlouhou dobu trpí útoky záhadného monstra Kozlopíra. Trochu upír, trochu kozel ale až nyní za sebou zanechal svou první oběť. Přestala fungovat magická táboráková píseň, která dokázala Kozlopíra odstrašit od útoků? A proč vůbec Kozlopír útočí? Je i jemu trapné, že si dospělí chlapi hrají v lese na kovboje? (Česká televize)

(více)

Recenze (26)

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zas dobré fóry : estébák Hora(L.Noha)hrající na ukulele, šerif zpívající výpověď, Ind Šušrut převlečený za indiána ... . A překvápko na konec : Kozlopír skutečně existuje ... . Šerifa hrál M.Pechlát, jeho zástupce S.Rašilov, rýžovníka zlata, vydávajícího se za trampa J.Gottwald. Natáčelo se taky v jeskyni Pusté kostely, v trampské osadě Měsíční údolí v Mrači a u rybníka Buková Lhota. Název dílu odkazuje na film Balada pro banditu(1978). ***6.díl je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 7.4.2024, 20.10 . ()

Berta 

všechny recenze uživatele

Tato epizoda mne velmi pobavila. Ale to nebylo zásluhou děje. Ten je tak splácaný že to snad je až hezký. Ale já se bavím při představě jak se musí herci neskutečně smát než v rámci natáčení, než  nahodí ten požadovaný vážným ba přímo zoufalý výraz obličeje. Celou dobu hledám stopy smíchu a plácání do stehen,  nad blbinami, které musí po spadnutí klapky s vážnou tváří odříkat a hrát. ()

Reklama

MPzDC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byla slabota. Kvůli scéně z téhle epizody jsem se o seriálu dozvěděl a naštěstí ho reprezentuje dost mylně. Trampské prostředí a mýtické zvíře tematicky do seriálu zapadá, ale záhada je zatím to nejnudnější, co jsme zatím viděli. Humor byl tentokrát pěkně trapný (ačkoli scéna s dýmkou míru mě dostala) a rozuzlení úplně kýčovité. Celou dobu jsem se obával, že motiv bude tak stupidní, jak ve skutečnosti byl. 1* za pro seriál typickou úžasnou kinematografii a světlé momenty v dějové linii Evy a Davida. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začne to solidně, ale pak to zase vrcholí tak nějak... nijak a je to zase na úrovni "jak co, jak kdy".  Třeba parodie na Sedm statečných se Snížkovou v pionýrském je něco úžasného, zatímco celý závěr s pátráním v lese je vyloženě slabý a někde to překračuje tu hranici geniality a trapnosti výrazně na tu druhou stranu. Ono to na té hranici stojí dost často a to je asi největší brzda v cestě ke zlepšením, ale zase na druhou stranu - nespadlo by to pak moc do té příliš trapné podoby? Slabé 3* ()

Chudobka odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neviděla jsem to celé, ale to, co jsem zvládla v  ivysílání,  mi stačilo. Nemůžu na tento seriál změnit názor. Nezasmála  (ani neusmála) jsem se ani jednou, pouze u mě převládal pocit trapnosti. Jednou z nejhorších postav je ta, kterou ztvárňuje Anna Fialová. Kladu si otázku, proč  Leoš Noha působí v jeho roli normálně lidsky a ona tak odpudivě. Že by se zrovna do takové ženy někdo mohl zamilovat? Nemožné. Koktání šerifa, Cinova vyrážka a další "vtipné" momenty byly nesnesitelné. Stejně jako vsuvky o manželce hlavního hrdiny. Co si myslím o Macháčkově herectví, jsem  už psala. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama