Obsahy(1)
Go Hye Rim provozuje kavárnu a tvrdí, že má spojení s duchem Marie Antoinetty. Do stejné budovy se nastěhuje doktor Choi Soo Hyun se svým psychologickým centrem, které má stejné jméno jako Hye Riminina kavárna – Madame Antoine. Majitel budovy rozhodne, že Hye Rim bude mít konzultace v psychologickém centru, a tak se Soo Hyun z pomsty rozhodne, že se Hye Rim stane součástí jeho psychologického experimentu. (andiek05)
(více)Hrají
Ye-seul Han
USA
Nejlepší seriály:
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Seupayi Myeong Wol (2011) (seriál)
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Joon Seong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Jinwoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Seung-eon Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Roboti aniya (2017) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Mi-hee Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Paeseon wang (2012) (seriál)
Černý rytíř: Muž, který mě hlídá (2017) (seriál)
Hee-bong Byeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Hyeong-tak Shim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Bláznivá holka (2017) (seriál)
Jae-kyung Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Tajný život mé sekretářky (2019) (seriál)
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Ji-in Moon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Ye-ji Kong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
In-ho Tae
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seung-joon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Seon-bin Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Missing9 (2017) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Sang-jae Yoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yawang (2013) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Yoon-soo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Richeu maen pueoumeon (2018) (seriál)
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Natallia Bulynia
Bělorusko
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Na mušce (2018) (seriál)
Chan Ji
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
O! mai reidi (2010) (seriál)
Suk-won Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Seung-joon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)