Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina mladých lidí se vydává na odlehlou marihuanovou farmu, kde doufají v rychlý výdělek. Odhalí však temné tajemství místa a nyní se musí pokusit uniknout z hory, na které jsou uvězněni. (JasonCZ)

Recenze (2)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Trim Season rozhodně měl potenciál být slušným hororem. Mohl z toho být solidní Folk Body horor evokující Suspirii, kdyby se toho ujal Aster, Eggers nebo kdokoli jiný schopnější, ale výsledný produkt je prostě neuspokojivý v mnoha směrech. Řemeslně je to sice OK, nevypadá to levně, takže to se počítá, je tu docela dost postav, takže jsem se těšil na pořádný bodycount a Gore, ale kde nic, tu nic. 50 minut se tu doslova jen ostříhává tráva na farmě a žádná z postav nedokáže ničím zaujmout. Jakmile se něco začne dít, tak pár scén sice nebylo úplně nejhorších, ale je to strašně hororově nefunkční, že i ty voodoo hrátky vyzní spíš komicky než děsivě, Došlo v závěru sice i na jeden zajímavý zvrat a takové odříznutí ruky střepem bylo docela nepříjemný a bolestivý i pro diváka, ale je to málo. Viděl jsem sice letos větší sračky, ale na průměr to stejně nevytáhnu. 4/10. ()

Drizzt 

všechny recenze uživatele

4/10, takový pokus o marihuanovou Suspirii. Banda holek (vybraných striktne dle zásad DEI) přijíží na marihuanovou farmu ovládanou čarodějnicí. Dialogy jsou hloupé, občas to nějaký lepší moment má, je tam brutálních smrtí. Hvězdičku navíc dávám jen za tu Bachovu houslovou sonátu ()

Reklama

Reklama