Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Manarit

Hodně dobrý seriál z luxusního prostředí, který nabízí pohled do zákulisí kasina od systému ochranky po organizaci kuchyně a přetahování hostů. Moc pěkně se povedlo skloubit akčnost i romantické vztahy hrdinů, aniž by to působilo kostrbatě. Je velká škoda, že seriál končí vážně úplně bez konce(nejspíš proto všechny televize prohodily poslední a předposlední díl) v hodně zajímavém okamžiku. Postavy jsou rozmanité a zajímavé, vlastně jediný důvod, proč nedávám čtvrtou hvězdu jsou dle mého trapné díly s náboženským atp poselstvím(hlavně Vánoční díly v tom vynikaly), kdy je v seriálu naprosto vážně míněno, že postavám se přihodí nadpřirozený zázrak. ()

*Elfík*

když jsem to viděla poprvé, příliš mě to nenadchlo. Shodou okolností jsem nějak ,,omylem'' zapnula televizi (zajímavé, to dělám často)a zrovna tam dávali kasino. Tak jsem ten díl vytrpěla, jenže jsem zjistila, že to není až tak špatné. Herci byli příjemní (a hezcí :D) a herečky sympatické i když jsem nikdy nemusela Nikky Cox. Seriál jsem začala sledovat docela pravidelně (taky proto, že to dávali ve vhodnou dobu - chytrá Nova!) a docela si ho i zamilovala (ale ne tak, aby šel do mých oblíbených, stejně by se tam nevešel, na to je dost chytrých a hezkých seriálů). Chybičky se občas vloudí a některé díly jsou vyloženě nudné a na můj vkus až moc praštěné. (A to tý praštěnosti snesu docela dost! :)) Takže 3*. Lepší průměr.... ()

3 AM Code

RECEPT na pohodovy serialovy koktejl "LAS VEGAS"....... : 1) Vymyslete si imaginarni kasino nekde v Las Vegas. 2) Najmete par svalnatych a pohlednych bezpecaku a byvaleho agenta FBI jako jejich sefa. 3) Sezente 2 az 4 hodne dobre vypadajici slecny, jejichs ukolem bude poflakovat se po kasinu (oficialni titul je Hosteska), zarive se usmivat a sem-tam zahrat etudu "Dama v nouzi". 4) Pripravte si nekolik desitek 100x pouzitych zapletek z krimi filmu, nejlepe z tech, kde figurovalo kasino (je dulezite aby slo o otrepane pribehy, divak nema rad prekvapeni). 5) Protrepat, promichat. 6) Podavame nejlepe vecer v pracovnich dnech kdy divak, ktery je zmlaceny z celodenni prace, vezme za vdek pohledem na ty krasne slecny (pripadne na ty pohledne svalovce - to zalezi na sexualni orientaci). PS: divaci co nejsou zmlaceni po celodenni praci si odectou 1 hvezdicku. ()

borec999

Mám pocit, že človek ktorý určuje program TV Dajto má tento seriál veľmi veľmi rád, keďže sa v jeho vysielaní objavuje dlhé roky a často aj viackrát za 1 deň. Mňa seriál absolútne nezaujal- jednak nevýraznými postavami, ale aj prostredím kasína, ktorého téma mi tu prišla spracovaná celkom chabo. Nehovoriac o tom, že niektoré zápletky seriálu sú dosť pritiahnuté za vlasy. Na pomedzí 1* a 2* ()

J.Connor

LV:K má obrovské štěstí, že začíná přesně v moment, kdy se obyčejně vracím z práce. Otřepané zápletky, trendy střih a kamera, barvičky, sterilní prostředí, absolutní nenáročnost a absence ambicí cokoliv reflektovat a nakonec samozřejmě i ty holčiny s Caanem a muzika od ex-NIN Charlieho Clousera tvoří po celym dni koncentrace ideální doprovod ke krátkému tupému vydechnutí.... ()

• Během seriálu vystřídá Montecito celkem sedm majitelů. (Sony1994)
  • V epizodě 1x15 "Die Fast, Die Furious" (Smrt hvězdy) byla součástí děje smrt Jean-Claude Van Dammma, který si zahrál sám sebe. Na konci epizody byla poté informace, že během natáčení této epizody nebyli zabiti žádní Jean-Claude Van Dammové. (Sony1994)