Reklama

Reklama

Chief of Station

Trailer 1

VOD (1)

Svet bývalého šéfa európskej stanice CIA Bena (Aaron Eckhart) sa rúca po tom, čo jeho manželka zomiera pri strašnej nehode. Po získaní záhadných informácií, že smrť jeho manželky nemusela byť náhoda, zamieri Ben do temného podsvetia východnej Európy. Tu sa spojí s bývalým protivníkom, aby odhalil sprisahanie, ktoré spochybňuje všetko, čo si doteraz myslel o svojej žene aj o agentúre, pre ktorú pracoval viac ako 20 rokov. (Arsenal83)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (13)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Áčkoví herci v béčku, ktoré je béčkom aj medzi béčkami. Eckartovi ale tá rola sadla lepšie než by asi sadla pôvodne zamýšľanému Alecovi Baldwinovi, ktorý mal túto rolu v rukách. To by asi dopadlo horšie než len obyčajným filmovým nereálnym strieľaním, Alec má z Rustu iné skúsenosti. Každopádne táto strieľačka príliš neoslovila, lepší než šéf stanice bol aj Prednosta stanice a to ja Buriana veľmi nemusím. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Já jsem naprosto spokojenej. Je to dobře natočený, akční scény jsou přehledný a nejsou tu hnusný digitální výstřely. Navíc se Eckhart na podobný role dokonale hodí a další plus je i Berhardt, kterej tu hraje nemilosrdnýho ruskýho žoldáka, co má všude kérky a stříbrný zuby. Johnson je suveréně jedním z nejlepších akčních režisérů, který v současný době točí video béčka. Za mě slušná práce. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Kompetentne natočené videobéčko na úrovni videobéčiek z 90tych rokov od PM Entertainment. Čiže tupý nefunkčný príbeh, ale kvalitná analógová akcia. Bohužiaľ prvá polovica je detektívna a detektívne mumbo jumbo Johnsonovi fakt nejde. V druhej polovici sa už dočkáme aj nejakej akcie. Prestrelky a sem tam jednoduché bitky. Hlavný záporák má síce za poskoka Bernhardta, ale Eckhart žiadna kung-fu mlátička nie je, tak sa musí Bernhardt krotiť. Olga sa tam mihne na pár minút a akčnú hrdinku jej stále nežeriem. Celkovo ok videobéčko na jedno pozretie. Nabudúce by to chcelo menej kecov a viac akcie. Snáď sa Johnson zase dá dokopy s Adkinsom. Samostatne im to príliš nejde, ale spolu točia dobré béčka. 5/10. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Taková klasická béčková akční záležitost od Johnsona. Jasně není to nic výjimečnýho dost dlouho se tam kecá než se začne něco zásadního dít a scénář není zrovna z ranku těch oscarových, ale zase Eckhart patří mezi moje oblíbence. Celý je to potom tak příjemně starosvětsky natočený ve smyslu toho, že se pořád jedná o starou dobrou analogovou akci v reálným prostředí a ne digitální omalovánku. Johnson na poli podobných snímků pak dlouhodobě prokazuje, že sice není takový kouzelník jako například Kaufmann, ale řemeslo ovládá pořád celkem solidně a víc snad od podobnýho typu filmu hádám nikdo neočekává.55% ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Ani by mi tak nevadilo pomalé tempo, být to něčím vyplněné. Něčím chytrým, ale ne logickými lapsy, kterých je hromada (všichni všude o všech agentech jiných služeb všechno vědí, ale hlavní hrdina má celou dobu jeden mobil, který nikdo neodposlouchává; po těžké rvačce mají v dalších záběrech padouch i hrdina čisté oblečení a pleť bez šrámů; majznete někoho zleva zprava těžkou, železnou tyčí, chlápek spadne do vody, a za chvíli se objeví živý, zdravý a bez jakékoliv viditelné újmy... Takhle bych mohl pokračovat, až mě to přestalo bavit počítat). A kvůli tomu se mi ten film líbil stále méně a méně. Závěrečné odhalení rovněž slabé. Ostatně celé to vypadá, že se nikomu moc natáčet nechtělo, že si raději chtěli užívat budapešťských nocí a místních podniků. Za Budapešť je vlastně ta hvězda navíc. Škoda, že to nedávalo smysl a že to nebylo aspoň trochu chytře napsané, takhle jsou postavy jen figurkami a příběh zcela fádní a děravý. A to s tím klíčem... ále, raději nic. ()

Zajímavosti (2)

  • Film bol natočený na miestach v Budapešti. Koniec natáčania bol ohlásený vo februári 2023. (Arsenal83)

Reklama

Reklama