Bratr a sestra svedou boj o lásku dívky jejich snů. Mají společné myšlenky, tančí jako Ginger a Fred, všichni si myslí, že jsou dokonalý pár. Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) společně bydlí a jeden by pro druhého udělal cokoli. Nikdo by neřekl, že jsou sourozenci. Co se teprve stane, když oba zjistí, že milují stejnou dívku Charlie (Bridget Moynahan). Něžná romantická komedie o tom, jak se mladá dívka snaží najít sebe sama, vytváří úplně nový pohled na lásku... a osud. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

On a ona. Sourozenci žijící spolu a klape jim to. On se jednou zamiluje do dívky a vezme si ji. Ona však zjistí, že ji miluje také. A problém je na světě. Lesbické téma v romantickém filmu není zas tak obvyklé, takže když se něco takového objeví, rozhodně vzbudí pozornost. Vyprávění příběhu je prosté a neurážející. Doplněn je jemným humorem, což mnozí ani nezaregistrují. Jedná se o příjemný romantický film, probírající vyrovnání se se zjištěnou orientací. ()

genetique

Keď ma odstavia od internetu a doma nie je nič stiahnuté, tak som nútený siahnuť aj po takomto filme, ktorý šupla JOJka do prime-timu(!). Celkom príjemný film, ktorý je vo vreci so všetkými priemernými romantickými komédiami predsa len trošku zaujímavejší. O to sa postarali najmä vkusne hrajúci herci, nekonfliktný scenár a celkom rýchle odsýpanie celého príbehu. Po dlhej dobe som si však pripomenul prečo nerád pozerám filmy s dabingom. 60%. ()

RobbieM@N

Zpočátku to vypadalo na hodně špatnou režii, celkově tomu scházela jakákoli kostra, ale hlavně poslední třetina to vynahrazuje, na druhou stranu v první části byla hodně vidět Bridget ve spodním prádle....na to 5* stupnice nestačí rozhodně. Příjemné obsazení, divák dostane šablonovitou, povrchní podívanou, přesně jak se mu to líbí. ()

Rockerman

Průměrnou romantickou komedii ozvláštňuje jen ta náklonnost bratra a sestry k jedné dívce, jinak skutečně vtipných scén nebo hlášek je tu pomálu. A tak si Gray uvědomí svou sexuální orientaci a vše spěje k očekávanému happy-endu. Je to tak na dvě hvězdy, ale za to, že film nenadchl, ale vůbec neurazil přidávám třetí. ()

Annaud

Už dlouho jsem neviděla tolik klišé vměstnaného do jednoho filmu. A navíc mě silně urážela snaha zalíbit se širokému publiku i přes rádoby lesbické téma. Pokud chcete vidět romantickou komedii v hlavní roli s lesbičkou, která má také zábavné dialogy, ale je mnohem inteligentnejsi, zajimavejsi a postrada naprostou hloupost tohoto snímku, doporučuji britský film Imagine me and you. S tímhle filmem někam hluboko do zapomění. ()