Na okraji

• Francie La Marginale

Michéle a Theo, dva vyděděnci společnosti, se vydávají na dojemnou a překvapivou cestu z francouzského Orly do Portugalska. (Cinemax)

John80

Príbeh bezdomovkyne , ktorá ukradne peniaze a upratovača letiska, ktory sa jej snaží pomôcť nájsť jej syna ,preto sa rozhodnú spolu pre Road trip z Francúzska do Portugalska  3* ()

Aljak

Dlho to vyzeralo na klasický road movie, hoci s dosť netypickou posádkou. No postupne sa z komédie vykľula skôr dráma a ústrednej dvojice mi bolo dosť ľúto. Spočiatku to vyzeralo ako bláznivá jazda do Portugalska, ale postupne zisťujeme, čo trápi Michéle a Thea, a človek s nimi chtiac nechtiac súcití. Aj keď Michéle bola zbytočne až príliš sebecká, no asi to bolo tým "skameneným" srdcom. Theo bol proste naivný dobrák - od začiatku po koniec. Silnejšie 3* (na 4* to bohužiaľ nebolo, keďže sa tu zbytočne až príliš tlačilo na pílu). ()

kolemjdouc

ze začátku jsem nevěděla, co si mám myslet.Až v polovině děj nabíral grády.Scéna na hřbitově mě fest dostala na kolena.Herečka Masiero se své role zhostila excelentně. Bravo! ()