lskala

Rob Schneider je extrémista. Chápu, že jeho fekální a přihřátej humor, je pro hodně lidí nestravitelný, ale je to přitom taková prdel... :-) Eddie Griffin se k němu skvěle hodí a patří taky k mým oblíbeným komikům. 85% - 4**** ()

Jello Biafra odpad!

Odpudivá komédia plná nechutností a nevtipných gagov. Pochybujem že by úroveň filmu mohla klesnúť ešte hlbšie než to dokázala táto zlátanina. Najväčším humusom je jedna slečna ktorá má penis namiesto nosu a pokúste sa uhádnuť čo z neho asi vždy vyletí ked slečna kýchne. Humusáreň prvej kategórie. ()

darwin

Další hrubozrný americký snímek odehrávající se v Evropě. "Starého" Deuce Bigalowa jsem měl rád, ale tohle už je moc. Málo vtipné a až moc prosťounké. Po Eurotripu filmařům spílali Slováci, teď tak činí Nizozemci a Kanaďané (nemluvě o klasicky zesměšněných Francouzech). Není se čemu divit. ()

cab odpad!

Jeden z dalsich vyplodu (Rob Schneider), ktereho od dnesniho dne nesnasim. Smes vulgarnich scen postradajicich vtip a mez unosnosti. 10% ()

noby odpad!

První díl byla koukatelná komedie. Du druhého přidali pořádnou dávku fekálních scén a ubrali většinu vtipů. Zbyl tak jeden, snad, ale nevzpomenu si… ()

wosho

V mých očích je to o trošičku podařenější oproti jedničce. Scénář první díl kopíruje minimálně, přidaní "kriminální" zápletka děj oživila a umístnění děje do Evropy též pomohlo (hlavně díky vtípkům ve stylu Amík v Evropě jsem se mnohokrát zasmál). Škoda jen, že i zde se nacházelo pár zbytečných nechutností-žena co má místo nosu penis kdykoliv kýchne, lítá z ní semeno je fakt humus. ()

Paity odpad!

Není málo filmových "sérií", kterým bych nejprve v jejich prvním případě (prvním díle - pozn. aut.) udělil čtyři hvězdičky a pro druhé pokračování bych měl jen samá invektiva. Tohle je prostě humus a humusoidní blbostí to také zůstane. Odpad! ()

blues

vykradeny prvni dil, vtipnost uz upaDA, JSOU TAM JEN 2-3 SILNEJSIN MOMENTY, JINAK DIVKY S VADAMI UZ JSOU PREHNANE, STEJKNE JAKO CERNOCH-GAY ()