Reklama

Reklama

Mike Hammer

(seriál)
  • USA Mike Hammer
Krimi / Akční / Mysteriózní / Thriller
USA, (1984–1987), 35 h 16 min (Minutáž: 46 min)

Hrají:

Stacy Keach, Lindsay Bloom, Don Stroud, Kent Williams, Donna Denton, Danny Goldman, Frances Bay, Lana Clarkson, Sharon Stone, Anthony De Longis, Stuart Pankin (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(46)

Obsahy(1)

Mike Hammer je typický detektiv tzv. "americké drsné školy", ke které patří třeba postavy Raymonda Chandlera nebo Dashiella Hammeta. Původně se jedná o literární postavu, jíž vytvořil Mickey Spillane. Mike Hammer nosí svůj oblíbený kolt ráže 45 (Betsy), je drsný, cynický a tak trochu misogynní. Často to Mike Hammer sám schytá, přitom o peníze moc nezavadí. Jeho postava byla zfilmována už dříve (v roce 1953 román Já, porota). (type_B)

(více)

Recenze (16)

italka63 

všechny recenze uživatele

Jo jo, to už je dávno. Ovšem Stacey Keach své charizma měl a hlášky v seriálu se mi líbily, celkově pojato jako dílko, které si nehraje na to, aby Vám vstávaly vlasy hrůzou na hlavě nad brutalitou zločinců,nýbrž s lehkým úsměvem sledovali práci tohohle zajímavého detektiva. Proč ne?:-) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tohle jsem milovala. A myslím, že jsem podle toho napsala i první fanfic, ale dneska si nechci pokazit dojem reprízou. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Když vešla do dveří, oba sme vědeli, že tohle setkání je osudové a že to nemúže dopadnout dobře. Její lodičky se leskli při odrazu slunce, které se probíjelo skrz napoly zatažené žaluzie v mé kanceláři. Dym z její cigarety se rozpřestrel v celé místnosti a já vědel, že tenhle případ mě múže stát všechno. Asi prvý vážny seriál, ktorý som kedysi s buldočou pravidelnosťou sledoval. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Film byl natočen podle knihy „I, the Jury“ (1943) Mickeyho Spillaneho. (Terva)

Reklama

Reklama