Alfie (Jude Law) si v životě užíval všeho, co mu ženy mohly nabídnout - krátkodobých románků. Od bohaté vdovy s chutí na mladší muže (Susan Sarandon) až po svobodnou matku, Alfie měl všechny... a nehledal nic víc. Když však důsledky jeho bohémského životního stylu ovlivní život bývalých milenek i nejlepšího přítele, začne Alfieho zajímat, zda může jít v životě o víc než jen o povrchní románky. A jestliže ano, Tak o co? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Senfi

Dala bych tak tři a půl...Myslím, že to bylo dost ralistický..spousta chlapů žije takle a pak když se zklidní a nikdo je nechce se diví...:o) ()

Cement73

Tento film sa mi fakt počíta. Alfie a jeho životná filozofia je pre mňa minimálne zvláštna a nemám pre ňu príliš pochopenie. Jude Law sa skvele zžil so svojou postavou a vytvoril prototyp sukničkára bez budúcnosti. Čo je však horšie, Alfie je ale sukničkár so svedomím a tak s pribúdajúcimi neuspechmi si začína uvedomovať.... čo?, to nie je úplne jasné. Film zostáva otvorený. ()

Zombi

J. Lawa jsem nikdy moc nemusel, ale v poslední době jsem viděl pár filmů s ním, kde se mi fakt líbil a tenhle je jeden z nich. Je to trochu předvídatelné, kromě samotného konce, ten jsem čekal jiný, ale celkově je to OK. Začátek lehce komedie, od půlky lehce drama. Lepší 3 hvězdy. ()

aLPaC

Tohle je jedna velká One man show Juda Lawa. Jeho grimasy při monolozích jsou vynikající a i když si to asi nezaslouží, jeho postavu jsem měl fakt rád. A konec také potěšil. Filmové partnerky tomu dodali jen to zlaté pozlátko, žádná z nich neurazí, Siena je navíc neskutečně sexy, ale jsou tam přeci jen na okrasu. ()

Renfield

Alfie, jeho ženy a New York. V případě prvních dvou možno prohodit, protože tyto ženy nejsou takové, jak je do jisté doby vnímá Alfie. Umí vrátit a každá svým jedinečným způsobem také vrátí, třeba i ve vzpomínkách a uvědomění si Alfieho. Ten tímto padá, poznává následky, realitu a film logicky ztrácí předchozí náboj. Katarze přijít musela, ale snesl bych ji kratší. Protože rychlost, šmrnc a neuvěřitelně sebevědomé promluvy k divákům, tomu zkrátka sedly stejně, jako ono město. 75% ()

theSaint

Jude Law je v tomhle "mužském" snímku prostě sekáč! Jeho promlouvání do kamery a komentování žen je neotřele zábavné. V tomhle filmu je spousta pravdy a je ukázaná stylově, což filmu zvedá neuvěřitelně laťku. Dávám nejlepší možnou známku 1- . ()

c.miri

Ano, přiznávám že scénář už tady v podobném ražení nejednou byl ( nepoučitelný lamač ženských srdcí, náhle vystřízlivění, litování chyb a touha stát se lepším člověkem ). Ke konci jsem se dočkala i záběru jedoucího hlavního hrdiny autem se slzami v očích za doprovodu dojemné písně. Moc mě bavily promluvy a mimika hlavního hrdiny do kamer které provázejí diváka celým filmem, zde měl možnost ukázat herecký talent a myslím že to zvládl na výbornou. Někdo by řekl že neurazí ani nenadchne ale já říkám ***** . Nemohu hodnotit jinak, a navíc..když Jude Law je tak zatraceně sexy! ()

zahadum

Úvod vynikajúci....Jude komentuje a hovorí svoj život na kameru...a nemá to chybu....postupne tie hovory na diváka miznú a film viazne ...ide do vážnej témy a stáva sa tak prechodom z komédie do drámy...škoda toho lebo na začiatku to malo nábeh na sarkastickú jazdu životom jedného " kurevníka gentlemana " ktorý k životu nepotrebuje toho veľa....s prehľadom a jemu vlastným šarmom úlohu stvárnil Jude Law. ()

Darkslayer

Vtipný, svižný a trefný začiatok avšak sebapoznávacia druhá polovica stráca dych a miestami nudí. Judovi rola sadla no ani jeho charizma tu veľmi nepomôže.Celkovo v pohode filmik na jedno pozretie, ale čakal som o niečo viac. ()

Kolssteyn

Celkem to mělo spád, ale pokud něco upadá furt k jednomu a předvídatelně témuž, nevím, co by si tam zasloužilo těch hvězdiček víc. ()

Rockerman

Jude Law v roli "donchuána",který není schopen navázat trvalejší vztah s ženou.Tak dlouho ženy střídá,až zjistí,že už ho žádná nechce a on zůstane sám.Nepříliš objevná komedie,která je zvláštní tím,že po celý film k vám hlavní postava promlouvá do kamery.Z počátku je to i vtipné,ale po delším čase zjistíte,že už je toho moc a že vás to nudí.Čili jedno shlédnutí a pryč od toho! ()

hazaba

Hned na poprvé člověka zarazí, když Alfie mluví jakoby k němu. Je to rušivé, ale pak si zvyknete a čekáte, co řekne příště. Film má zajímavý vývoj - zpočátku lehkomyslná jízda, která mi lehce připomněla později natočený Lepší pozdě nežli později s Jackem Nicholsonem, která postupem času hořkne. A konec vlastně není optimistický, protože Alfie v podstatě nenašel to, co hledal... Film je koncertem Juda Lawa, který skoro vůbec nesleze z plátna. Zdatně mu sekundují i ženské představitelky - Susan Sarandon, Marisa Tomei a Sienna Miller. ()

Akana

Nemám možnost srovnání s původním filmem, ale myslím, že tenhle remake by z něj nemusel vyjít špatně a to hlavně zásluhou Jude Lawa, který je absolutně přesvědčivý jako hédonistický sukničkář, po svém zmoudření i během té cesty. Vnitřní monology a komentáře postav na kameru můžou být pro tvůrce nebezpečnou pastí, ale v tomto případě jsou naopak zásadními strůjci vtipu. Především v první půlce to má opravdu švih, ke konci přibývá klišovitých životních mouder a ubývá tempa, ale pozitivní dojem zůstává zachován. 70% ()

BOURQUE

Film, kde kamera má najradšej J. Lawa. Zaujímavá „komédia“ s nemalou dávkou lekcií do života. Film, ktorý v hereckej kariéry pána Lawa má vzácnu pozíciu. A ešte by som dovolil jednu poznámku. Slečny pre tento film od M. Tomei cez S. Miller do S. Sarandon boli zvolené dokonale!! Osobné hodnotenie: 81% (****) ()