Reklama

Reklama

Joey

(seriál)
USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Hrají:

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (398)

Arx 

všechny recenze uživatele

Před Kevinem Brightem, hlavním režisérem Joeyho a dřívějších Přátel stojí nelehký úkol. Je určitě hodně těžké natočit seriál, který by byl kvalitně stejný, né-li aspoň podobný k nejúspěšnějšímu seriálu všech dob, Přátelům. Každá postava z oblíbené šestice má svoje neodmyslitelné místo v seriálu, svoje osobité chování a zároveň i spoustu fanoušků. Když přichází závěrečná klapka na konci 10. série vypadá, že je všeho konec. V roce 2004 se spouští první klapka nového seriálu Joey, který je volným pokračováním seriálu Přátelé. A právě tady se ukazuje, že i přes absenci Rosse, Chandlera, Moniky, Rachel a Phoebe je schopen natočit seriál, který byť nedosahuje kvalit Přátel, dokáže zaujmout, pobavit a je tak trochu svěcená voda pro zaryté fanoušky Přátel. Já sám tak trochu patřím mezi ně a tak je pro mě Joey velmi přijemné překvapení a i trochou nostalgie právě k Přátelům mu dávám 5 hvězdiček. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Sitcom plný skvělých herců, i když tam někteří byli pouze na chvilku (jako Costarzo, Coolidge, Electra, LeBlanc, Smith, Ricci...) a hlášek, který mě hodně bavil. Příjemné překvapení, když se tam objevil Kevin Smith. Škoda že Joey má pouze dvě série, seriál byl dobře rozjetý a klidně mohl pokračovat dál. Příjemně strávený čas. A hlavně, nesrovnávat s Přáteli! ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Matt LeBlanc, známy ako Joey Tribbiani z úspešného seriálu "Priatelia", sa rozhodol po ukončení natáčania tohto sitcomu pokračovať so svojou postavou, vo vlastnom projekte - "Joey". Dej sa presúva z New Yorku do Los Angeles, kde sa naďalej venuje svojej hereckej kariére. Mne sa to zdalo celkom v pohode. Dokonca o máličko lepšie ako "Priatelia". Hodne pomáha aj prítomnosť Lucy Liu. *** ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem otravnou exhibici Matta LeBlanca, který z Joeyho bude dělat ještě většího blba než v Přátelích, čehož jsem se také dočkal. Ale že půjde také o slušný sitkom, v němž ostatní postavy nebudou jenom přihrávači, by mě nenapadlo. Ne, nejsou to Přátelé, je to něco jiného a rozhodně ne úplně špatného. ()

Kopik 

všechny recenze uživatele

Ano, nejsou to Přátelé, nicméně mi nepřijde, že by Joey zase až tolik zaostával. Seriál je vtipný, má spád a nesporně své kvality (dle mého především v hereckém obsazení, prostě mi sedí). Zase až takový propadák, jako jsem o něm prvně slyšel, to v žádném případě nebyl. Kultovní záležitost jako Přátelé to nebude a není, ale to dle mého musel každý očekávat. Navíc při permanentním srovnávání právě s daným dílkem. Každopádně si myslím, že tento sitcom je minimálně nadprůměrný... ()

Galerie (788)

Zajímavosti (72)

  • Když na letišti ukazuje Gina (Drea de Matteo) Joeymu (Matt LeBlanc) nová prsa, tak má rozeplý svetr. V dalším střihu už ho má zaplý a v dalším ho teprve zapíná. (Duoscop)
  • Úvodní znělka je refrén ze skladby "Sunny Hours" od kapely Long Beach Dub Allstars. (metal.storm)

Související novinky

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)

Reklama

Reklama