Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dnes v noci nevěř nikomu! Když Nora Timmer (Jolene Blalock) zabije ve své posteli jednoho chlápka, udá se v sebeobraně, dříve než vyjdou najevo podivné okolnosti jejího vyprávění. Cole, okresní prokurátor musí záhadu vyřešit před svítáním, nebo bude vtažen do jejich sítí. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

Lisabellla 

všechny recenze uživatele

No tak já vám nevím ... Pere se to. Na jednu stranu bych tomu byla ochotna dát až čtyři hvězdičky - koneckonců sešít dohromady takový příběh a nenechat diváka se ztratit bez potřeby prozrazovat samotnou podstatu, to je fuška. Bude to jeden z hůře ocenitelných filmů snad už jen pro neznámého Wayna Beache, který se moc nepředvedl. Horší to se mnou bude v objektivitě. Jak někde vidím Liottův obličej, obracím oči v sloup. Bohužel. No a dejte tomu pak těch hvězd víc jak tři (které i tak musím obhajovat sama před sebou). Ovšem příběh vás zatahá za rukáv rukou umatlanou od zmrzliny a řekne "Hele, koukej!" a prstem namíří doprostřed monitoru. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Když vás štěstí opustí, zaplatíte za to. Ať už jste kdokoliv…. PŘÍBĚH:** Hodně dialogů a některý jsou o ničem. Zajímavý je sledovat zfilmovaný výpovědi zúčastněných. Lidi umíraj, maj bejt zavřený, ale mě to bylo jedno. Senzační odhalení nemaj konce, až nestíhám držet tempo./ HUMOR: není. Asi by ublížil všem těm kombinacím./ AKCE:* pár policejních přestřelek./ NAPĚTÍ:* na mne nefungovalo. Neustále zmiňovaná pátá hodina ráno mne fakt nebrala. Ale možná někoho bude zajímat, jak to dopadne. ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Malý, nenápadný, ale celkom príjemný triler. Liotta fajn, tajomná kráska sexi a správne nejednoznačná. Príbeh prekombinovaný a ťažiaci z časovej stiesnenosti, kde tvorcovia môžu kedykoľvek vyťahovať nové dôkazy. Možno trochu lacný spôsob ako udržať film pokope (a diváka v pozore), ale v tomto prípade funkčný... ()

Balu... 

všechny recenze uživatele

Po dějové stránce nadprůměrná záležitost, která má však víc potenciálu než naneštěstí bylo zužitkováno. Zajímavou kameru kontruje zmatená režie, která jakoby nevěděla, který záběr naservírovat dřív, aby to bylo ještě zamotanější. Dialogy jsou místy vleklé a unavující; což je ale zapříčiněno hlavně tím, že 90% filmu vlastně nevíme, o co komu jde.. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Paráda šaráda! Nenápadný film prakticky neznámého režiséra a scénáristy Wayne Beacha, leč s výborně vystavěnou story a scénářem, který si přeci jen nakonec ku škodě celkového vyznění trošku sám zdevalvoval režijní prací - leč na to, že je to debut (!)... Ovšem ti, co mají rádi zapeklité zápletky ve stylu "Obvyklí podezřelí", vychutnají si tenhle >slow< thriller s >burn< zápalem... ;-) Navíc herecké kreace jsou na žánr velmi příjemně uměřené a v rolích uvěřitelné, přičemž Jolene Blalock - ač není žádnou typickou hw hwězdou - v roli chameleonské Nory je prostě skvělá a nádherná... Resumé: Tři a půl hvězdičky za film zaslouženě - a pro tu neotřelou a přirozenou krásu J.B. (v roli ;-) zaokrouhleno bez výhrad nahoru... ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama