Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Charlie se dozví, že jeho bývalá přítelkyně Lisa se vdává, a snaží se jí svatbu rozmluvit. Na Den díkůvzdání ji pozve k sobě, aby jí dokázal, že se změnil a že je pro ni ten pravý. Pozve však nejen Lisu, ale i celou rodinu a situace se mu poněkud vymkne z rukou. (TV Nova)

Recenze (10)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Simple as that, huh? Okay, so-so I go to Judith, and I say, "Forget the fact that we agreed on a custody schedule. Forget the fact that your parents are driving all the way from Sacramento to spend time with their grandson. Uh, Charlie needs to use our son as a prop so that he can maintain an on-again off-again relationship with a woman with whom he might eventually wind up." ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Charlie zosnová oslavu vďakyvzdania aby ohúril svoju bývalku a ukázal jej že sa zmenil. To by ale nemohol mať rozvrátenú rodinu a imbecilných priateľov. Prevedenie: Vynikajúci situačný humor. Interakcie s Juditinými rodičmi na nezaplatenie a Evelyn tiež extra. 98% ()

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Charlie má schůzku se svou bývalou přítelkyní Lisou. Ta mu oznámí, že se bude vdávat. Charlie ji chce ale získat zpět a tak ji řekne, že se změnil a pozve ji na Díkuvzdání. Aby vytvořil představu perfektního Díkuvzdání, pozve také Alana, Judith, svoji matku, Rose, Jakea a rodiče Judith. Bohužel pro něj nevyjde vše podle jeho plánu. ()

Zajímavosti (8)

Reklama

Reklama