Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Alan jde s Charliem do kina, kde potká Judith s novým přítelem. Všichni na Alana tlačí, že by se sebou měl něco udělat, změnit styl života, styl oblékání. Charlie se nabídne, že mu s touto změnou pomůže. Ovšem změnit Alanovy zaběhlé návyky a myšlení není právě jednoduché. (TV Nova)

Recenze (6)

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Charlie s Alan si chtějí zajít do kina. Při čekání ve frontě si Charlie všimne Judith. Jak se ukáže Judith má rande s Jakeovým trenérem fotbalu. Alan se cítí zmatený, protože si myslel, že Judith je lesba. Na Alana všechno padne a je v depresi. Charlie navrhne ať změní šatník a tak se vydají na nákupy. Jakea mezitím hlídá jeho babička. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh:  Allan stretne svoju bývalú manželku a zistí, že nie je tak úplne na baby. Chce sa tiež posunúť vpred a tak sa rozhodne pre radikálnu zmenu outfitu. Jake trávi popoludnie so svojou babičkou. Prevedenie: Predvádzanie outfitov dalo pomyselnú čerešničku na tortu. 90% ()

Zajímavosti (8)

  • Plagáty v kine sú na fiktívne filmy. Tie zahŕňajú napríklad "Death Fist 4", "Jolly Good Fellow" či "Operation Dawn." (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama