Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Charliemu telefonuje jedna z přítelkyň a obává se, že je s ním v jiném stavu. Naštěstí pro Charlieho se ukáže, že to byl planý poplach. Pro Charlieho to byl však natolik nepříjemný zážitek, že se rozhodne pro vasektomii. Avšak člověk někdy míní a Bůh mění. (TV Nova)

Recenze (5)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Charlie je konfrontovaný jednou z jeho nočných známostí ako potencionálny otec. Poplach je síce planý ale aj napriek tomu sa rozhodne urobiť razantný krok smerom k sterilizácií. To sa mu jeho okolie a nakoniec aj okolnosti snažia vyhovoriť. Prevedenie: S týmto neštandardným rozhodnutím sa spája mnoho zábavného pozlátka okolo. Alan hláškuje v jednom kuse a už sa mi nejaví až tak otravný. Vlastne on ma vytáča iba v interakcií so ženami. 92% ()

Reklama

SmoldaMara 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popis: Charlie má telefon od jedné ze svých přítelkyň, že je možná těhotná, ale naštěstí pro něj není. Tato událost Charlieho donutí k činu a chce si nechat udělat vasektomii. To se ale zase nelíbí jeho matce, protože chtěla ještě další vnoučata. U doktora se Charlie ujistí, že to nebude mít žádné následky, ale pořád ho znervózňuje, že doktorovi volá jeho žena s tím, že se blíží její porod. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Dej epizódy nesedí s dejom v neskorších sériách, ale už bez Charlieho (Charlie Sheen). Ten si tu vazektómiu kvôli mnohým zhodám náhod neurobí a taktiež si nie je istý tým, že nikdy v živote nechce mať žiadne deti. No podľa neskorších epizód mal dieťa už niekedy v 80./90. rokoch a vedel o ňom. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama