Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Alan potká v kavárně Miu, se kterou se Charlie před několika lety téměř oženil. Charlie přemýšlí, jestli jeho nynější vztah k Chelsea je opravdu tak silný. Herb s Judith přijedou k Charliemu vyzvednout Jakea, Judith však praskne plodová voda a následuje rychlý převoz do nemocnice. (TV Nova)

Recenze (4)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Do mesta sa vracia rozvedená Mia a Charlie aj napriek tomu že má krásny fungujúci vzťah na ňu nemôže prestať myslieť. Do toho všetkého Judith odtečie plodová voda a v nemocnici kde rodí akoby náhodou robí aj Alanova ex, ktorú podviedol s jej matkou. Prevedenie: Herb je dokonalý majsterstuck tejto epizódy už dlho som sa na seriály takto nenasmial. Táto časť bola skoro dokonalá. 99% ()

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Alan (sitting in coffeehouse, writing script at his laptop) : "|An unconventionally handsome man pounds away at his lonely laptop, writing the summer blockbuster that will lift him from poverty and put him in a home of his own." Kromě smrtících dialogů opět pastva pro oči - Jennifer Taylor jako Chelsea proti Emmanuelle Vaugier jako Mia. ()

Reklama

Galerie (3)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama