Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Charlie stráví noc ve vězení. Trénoval se synovcem Jakem jízdu a špatně mu poradil, takže kavalírsky vzal vinu na sebe. Ukázalo se, že neplatí pokuty a několik let jezdí bez platného řidičského průkazu. Nejhorší na tom je, že je odkázaný na to, aby ho všude vozil Jake. Tomu to velmi vyhovuje. Alan dostane pozvánku na oslavu narozenin Chelsea. Charlie mu ji zprvu chce zakázat, pak mu to ale dovolí. Koupí náramek, pošle s ním Jakea a sám zůstane v autě. Chelsea nechá hosty být a jako by věděla, že Charlie venku čeká, jde za ním. Zda se usmířili, se patrně dozvíme v dalším ročníku seriálu. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Only thing that helps it is Aloe Vera and Vaseline. Half a tube of each, right in the crack. It's like squirting ketchup and mustard into a hot dog bun. Then you, like, mash the sides together." ()

Reklama

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Lee Aronsohn, ktorý stojí ako tvorca za všetkými 261 epizódami, režíroval len štyri z nich. Táto je posledná. (Real Tom Hardy)
  • V 17. minutě si Alan (Jon Cryer) na večírku vezme jednohubku, ale v dalším záběru drží jenom prázdné párátko (Duoscop)

Reklama

Reklama