Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 68
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (155)

818-jklpuzo (2009) (S07E01)

Príbeh: Charliemu sa vráti do života jeho stará láska Mia. Teraz sa nevie rozhodnúť či dať prednosť starým citom alebo sa držať svojej aktuálnej lásky Chelsse. Pri tom ako Mii pomáha so speváckou kariérou, ktorá nikam nevedie rozhodne sa pre Chelsse. Prevedenie: Pekné ako Charlieho ku všetkým jeho morálnym rozhodnutiam dotlačí sarkastická psychologička. Ktorá je len tak mimochodom jednou z najlepších postáv seriál. 92% ()

Zotročení do třetího kolena (2009) (S07E02)

Príbeh: Charlie si začína uvedomovať, že Alanova priateľka Melisa u nich už vlastne býva. Všetko eskaluje keď na Chelsein príkaz dá bratovi voľnú ruku v dome na čo obaja skončia v hotelovej izbe a domu vládnu ženy. Ale iba do doby než sa medzi ne nevrazí kôl. Prevedenie: Ewelyn je na vrážanie kolov medzi ľudí tá najvhodnejšia osoba. Chválim výber. 90% ()

Hmm, ryba. Mňam (2009) (S07E03)

Príbeh: Judith odchádza na ozdravný pobyt a jej malú dcérku necháva na starosti matke/alkoholičke. Nakoľko má k nej Alan nezdraví vzťah rozhodne sa im pomôcť. Jake má konečne vodičák a pre to, aby sa dostal na cestu sa rozhodne vydierať strýka s mŕtvou mačkou. Prevedenie: Neviem či len ja som taký dement ale veď tá Alanova bývalá svokra bola celkom kus. Inak veľmi vtipný diel s Plackolotom v hlavnej úlohe. 92% ()

Testovat projímadla, inseminovat koně (2009) (S07E04)

Príbeh: Chelsee a Jake si k sebe nevedia nájsť cestu ale postupom času zisťujú, že za to nemôže nikto iný ako Charlie. Alan je zúfalí lebo Melisa nechce sexovať v aute a tak sa rozhodne podpísať zmluvu s diablom, čo ešte nikdy nedopadlo dobre. Prevedenie: Dva razy zatknutý v slipoch to môže postretnúť iba Alana. 85% ()

V zájmu toho kluka (2009) (S07E05)

Príbeh: Jake si prechádza pubertou a negatívne to vplýva na jeho vzťah s otcom a strýkom. Aby sa zbavili spoločných hádok rozhodne sa Alan navrhnúť párovú terapiu. Prevedenie: Nevedel som, že sa dá táto forma terapie aplikovať aj na citovo nevyrovnaný bratský pár ale evidentne je všetko možné a tomuto seriálu nič nie je sväté. 79% ()

Dej mi palec (2009) (S07E06)

Príbeh: Alan sa zarozpráva s Chelsee a príde na to, že za jej problémy s chrbtom môžu obrovské prsia. Rozhodne sa ich teda zmenšiť čo sa logicky nepáči Charliemu. Ale hrá sa na dobrého priateľa, ktorý ju podporuje aj keď pravda je úplne iná. Prevedenie: Geniálna scénka s Charliem a umelými implantátmi. Charlie Harper nakoniec vždy docieli svoje. 90% ()

Neposkvrněná hříchem (2009) (S07E07)

Príbeh: Ewelyn nešťastnou zmienkou o uvoľnenom termíne v hoteli snov, urýchli Charlieho posun do chomúta, čo si Alan náležite užíva. Až tak moc že ho vytiahne do baru kde spolu zbalia šľapku s ktorou obaja nakoniec skončia v posteli. Všetko vrcholí Ewelyniným príbehom o cirkuse a odlúčení. Prevedenie: zaujímavý príbeh dvoch prehodených trenírok a jednej svadbe. 90% ()

Perfektní nástroj (2009) (S07E08)

Príbeh: Charlie nepočúva svoju snúbenicu čo ho privedie do situácie, kedy kývne na to, aby sa jej sexi spolubývajúce z výšky išla k nim zotaviť z rozchodu. Alan zavetrí korisť a snaží sa o jej pozornosť ale všetko dopadne presne tak, ako si to Charlie naplánoval. Prevedenie: Alan z toho zase raz vychádza ako najväčší zúfalec a šípim, že to tak nebude naposledy. 81% ()

Vlasy kapitána Terryho (2009) (S07E09)

Príbeh: Charlie zistil krutú pravdu o tom, že nie každý jeden sex s ním skončí epickým vyvrcholením jeho partnerky. Je touto informáciou tak zdrvený, že vyhľadá pomoc odborníka a kto už je lepší v neuspokojovaní žien ako jeho brat Alan, ktorý zas bojuje s rednúcimi vlasmi. Prevedenie: Snáď si nemyslel, že každý sex končí orgazmom. Preboha veď aj v porne je to hrané. Alan pobavil. 89% ()

Nebyl by to tanec, ale kulečník (2009) (S07E10)

Príbeh: Charlieho svadba sa blíži a matka mu dá do hlavy chrobáka s predmanželskou zmluvou. Na svoje prekvapenie ale zistí, že ju viac potrebuje Chelsee ako on. Alan spomína na svoj manželský tanec na svadbe. Prevedenie: Pohľad do minulosti na Alanovu svadbu stále určite za to ale aj všetky jokey v rozhovoroch sú na geniálnej úrovni. 92% ()

Pozor, je to neslušný (2009) (S07E11)

Príbeh: Jake dostáva rady od strýka Charlieho o tom, ako sa má správať ak je jeho priateľka mimo mesto a na pláži hrajú volejbal krásne dievčatá. Evelyn prinesie k štedrovečernému stolu bstarožného producenta na ktorého dom má zálusk. Alan sa iba snaží mať vianočnú náladu, čo mu nie je moc dopriate. Prevedenie: Za to Alanove sólo nemôžem dať nič horšie ako plný počet hviezd. 90% ()

Vtipy o prdech, koláč a Celeste (2010) (S07E12)

Príbeh: Jake a Alan prežívajú traumatické obdobie. Jake prišiel kvôli strýkovi o priateľku a teraz sa ju snaží dostať späť a Alan prežíva ďalšie nepodarené rande. Jake je na bode mrazu ale Alan našiel útechu v náručí doktora Malnika. To sa zas ale nepáčí jeho ex, Judith. Prevedenie: Veľmi vtipné rozhovory hlavne Alan vs Charlie a Charlie vs Jake. Homosexuálny Alanov vzťah bol viac trápny ako vtipný. 90% ()

Sláva, žádné polypy (2010) (S07E13)

Príbeh: Len pre to aby sa Charlie nemusel ísť zoznámiť so svojimi budúcimi svokrovcami, nakuká svojej snúbenici, že sa musí podrobiť dlho odkladanej kolonoskopií. Tá jeho plán prekukne a pozve svojich rodičov na týždeň do Malibu. S ich príchodom sa vyplavia na povrch dlho skrývané city. Prevedenie: Čakal som skutočne všetko ale precitnutie z heterosexuálneho zväzku po toľkých rokoch bol vážne silný zvrat. Inak všetky dialógy opäť dokonalé. 91% ()

Hloupé a nevhodné (2010) (S07E14)

Príbeh: Alan sa pobije v reštaurácií a potrebuje právnika, zhodou okolností je právnik ideál muža a preskočí medzi ním a Chelsee iskra. Charlie tomu neprikladá dôležitosť až dokým sa jedného dňa nevracia Chelsee domov z dobročinnej akcie ktorú usporadúva právnik Brad. Prevedenie: Bola iba otázka času kedy sa Charlie vráti do starých koľají a bolo iba otázne ako to tvorcovia urobia. Prekvapujúco sa nešmykol on ale jeho nastávajúca. Alebo nie? 90% ()

Rozkaz, kapitáne Gumo (2010) (S07E15)

Príbeh: Charlieho zožiera žiarlivosť a doženie ho až do momentu, kedy ho jeho snúbenica opustí. zavolá mu aby to dala opäť dokopy ale ten má za sebou toľko vypitých fliaš, že sa neovládne a ovracia malé dieťa. Prevedenie: Trocha tragikomédia ale na pozadí dobrých rozhovorov a dosť zábavných scén. Ale konečne sa tvorcom podarilo nemožné. Divákom je ľúto Charlieho Harpera. Bohužiaľ to seriálu neprospieva. 75% ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)