Tvůrci:
Ryan MurphyKamera:
Christopher BaffaHudba:
James S. LevineHrají:
Jim Hoffmaster, Willam, Stacey Scowley, Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan (více)VOD (1)
Epizody(15)
-
Cindy Plumbová (S04E01)
-
Blu Mondae (S04E02)
-
Monika Wilderová (S04E03)
-
Shari Noblová (S04E04)
-
Dawn Budgeová (S04E05)
-
Faith Wolperová, PhD. (S04E06)
-
Burt Landau (S04E07)
-
Connor McNamara (S04E08)
-
Liz Cruzová (S04E09)
-
Merrill Bobolit (S04E10)
-
Conor McNamara 2026 (S04E11)
-
Diana Lubeyová (S04E12)
-
Reefer (S04E13)
-
Willy Ward (S04E14)
-
Gala Gallardová (S04E15)
Hrají
William Allen Young
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Takoví normální Američané (2013) (seriál) - a.z.
Rhett Giles
Austrálie
Nejlepší seriály:
Ztraceni (2004) (seriál)
Alias (2001) (seriál)
Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)
Rosie O'Donnell
USA
Nejlepší seriály:
Bludné kruhy (2020) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Randee Heller
USA
Nejlepší seriály:
Cobra Kai (2018) (seriál) - herec, a.z.
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Vincent De Paul
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Když nás vidí (2019) (seriál)
Kevin Brief
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Brooke Shields
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
Tim Hammer
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Taková nenormální rodinka (2010) (seriál)
Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)
Maria Thayer
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Důležité věci s Demetrim Martinem (2009) (seriál)
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Stephen Spinella
Itálie
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Burt Bacharach
USA
Nejlepší seriály:
Chůva k pohledání (1993) (seriál)
Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)
Ruth Williamson
USA
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Allison Smith
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Stephen Lee
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Mo'Nique
USA
Nejlepší seriály:
The Boondocks (2005) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
The Bernie Mac Show (2001) (seriál)
Anthony Starke
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Eric Steinberg
USA
Nejlepší seriály:
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Tým SEAL (2017) (seriál)
Haynes Brooke
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)
Kendall Ryan Sanders
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Travis T. Flory
USA
Nejlepší seriály:
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Gary Unmarried (2008) (seriál)
Eli Stone (2008) (seriál)