Plastická chirurgie s. r. o.

• USA Nip/Tuck
USA, (2003–2010), 75 h 29 min (Minutáž: 40–67 min)

Ryan Murphy

Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan, Jessalyn Gilsig, Bruno Campos (více)

Christian a Sean jsou plastičtí chirurgové středního věku. Jejich klinika vzkvétá. Sean, který má rodinu, začíná být unavený životem, zatímco Christian si ho užívá, jak jen to jde. Jednou k nim přijde Argentinec, který chce plastiku celého obličeje. Ukáže se, že to je nebezpečný pedofil. Během operace ho zabije jeho vlastní bratr, protože se bojí, že jednou ublíží jeho dceři, která se má za pár měsíců narodit. Sean a Christian se musí zbavit mrtvoly...a to je jen začátek. (oficiální text distributora)

Reiniš

Chvíli mi trvalo než jsem tomuto bizardnímu dílku přišel na chuť, musím ale uznat, že se jedná o jeden z nejzajímavějších televizních projektů několika posledních let. Nip/tuck je šílenou extravagantní přehlídkou lidských charakterů napříč mnoha žánry (podle toho, jak se Ryan Murphy vyspí) s vynikajícími hereckými výkony. Každý díl zaručuje nezaměnitelný zážitek, ať se vám to líbí nebo ne. ()

Sista

Chvilkama je to výborná zábava a některé díly mají celkem originální zápletku, ale častěji tam cítím křečovitou snahu vyprodukovat něco mimořádného, z čeho se diváci posadí na zadek. Za sebe můžu říct, že sedim ani ne na jedný půlce:) Všimla jsem si názoru, že tenhle seriál je totální devalvací žen. Takový stanovisko je přesně to, co by chtěli tvůrci slyšet. Něco co provokuje si vždycky najde širokou diváckou základnu....Podle mě seriál devalvuje nejen ženy, ale i muže, sex, vztahy, zvířata, věci...s jediným prokouknutelným cílem. Kdo se chytil na lep je znechucen, kdo ne je znechucen stejně:) ()

danliofer

Plastická chirurgie je pro mě seriál, který je tak plastický, až to bije do očí - samozřejmě v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Stále mě něčím překvapuje jak z hlediska obsahu, tak formy. Formálně je to vůbec jeden z esteticky nejvytříbenějších seriálů... A jak u "nechutných" operací zní vždy nějaká hudební "mňamka", to už je jen samozřejmá třešínka na "ujetém" dortu...:-) ()

adriane9

Julianem McMahonem bych se klidně nechala komplet rozpárat :).. Teď vážně, tenhle seriál fakt miluju, i ten čas kdy ho dávali, protože takhle před půlnocí si kecnou k TV a koukat na tohle, byla má závislost. Opravdu jak živé plastické operace, do detailu propracované, krásní herci, supr hudba a uf uf hezké postelové scénky.. ()

Gemini

Rozporuplné...když si tenhle rys zjednodušíme do krajnosti, vyjde nám z toho Famke Janssen. Bohužel se pořád nemůžu rozhodnout jestli je scénárista takový skvělý spisovatel a cíťa nebo prachsprostý sociopatický šílenec bez špetky jediného citu. Mám odtud spoustu látky k přemýšlení, ale je to dobře nebo špatně? Tohle vysvětlovat nebudu... Po posledním dílu druhé série píšu toto - pochváleni budiž scénáristé a režisér, role Famke Janssen je naprosto dokonalá!! A závěrečný díl je snad to nejlepší co jsem v televizi letos viděl. Perfektní stavba, geniální kamera a hudba, prostě SKVOST!!! Uvidíme, třeba mě třetí série (až ji u nás budou někdy dávat) pohne ke čtyřem hvězdám. PS: Posledním dílem druhé série, respektive jejím velkým finále a písní jež v něm zaznívá, se Art Garfunkel dostává do mého podvědomí jako frůd se kterým je nutno počítat, protože jeho All I Know je zkrátka famózní. ()

• Ryan Murphy se nechal slyšet, že vývoj Kimber a její neustálé znovuobjevování je symbolickým odrazem pro vývoj celého seriálu. (Tom Riddle)
  • Seriál má na kontě zatím pět ocenění včetně Zlatého glóbu za nejlepší seriál v kategorii drama, a 42 různých nominací, včetně opakované nominace na Zlatý glóbus pro nejlepší herečku (Joely Richardson - Julia McNamara). (Tom Riddle)
  • Název Nip/Tuck (Říznout/Sešít) se nedá jednoduše přeložit do češtiny. Je to anglický hovorový výraz pro rychlou plastickou operaci, a zároveň se používá, když je něco nerozhodně. (Tom Riddle)

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (více)

Netflix ulovil Ryana Murphyho

Netflix ulovil Ryana Murphyho

16.02.2018

Jméno Ryan Murphy vám možná nic neříká, určitě ale znáte Plastickou chirurgii s. r. o., Glee, American Horror Story nebo American Crime Story. Ano, tyhle seriálové hity pochází z Murphyho hlavy. A… (více)