Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

lennyd

Isabel (Nicole Kidman) se chce jednou pro vždy zbavit svého původního života - je totiž čarodějkou. Chtěla by se vzdát svých schopností a začít žít jako normální člověk, užívat si radostí i strastí, ale hlavně poznat tu pravou lásku. Když potká příjemného Jacka Wyatta (Will Ferrell), zdá se, že by mohla být cesta ke štěstí otevřená. Ale Jack chce Isabel využít jen pro svoje účely - natáčí remake oblíbeného seriálu právě o čarodějnicích, a nevědomky mu přijde Isabel jako ta pravá na hlavní roli. Láska ze seriálu ale začne přerůstat jejich meze, a oba se musí trochu změnit, aby spolu dokázali být ... Zajímavá a docela originální romantická komedie, kterou naplno táhne Nicol Kidmanová. Je na ní vidět, že si svoji roli náležitě užívala a je tu naprosto skvělá. O to horší pocit mám z Willa Ferrella, který ze sebe dělal idiota, úplně stejně jako v ostatních jeho filmech - ale tady jeho výkon působil docela rušivě. Sympatické je taky vystupování Michaela Caina, taktéž čaroděje, ale také otce Isabel (nějak mi připomínal Menšíka ze Saxany :). Rozhodně jsem se ale docela bavil.. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +Nicole Kidman, slibný námět -nemá to tah na branku, otravný Will Ferrell a hlavně zbytečný Steve Carell, slabá druhá polovina/// Podobné jak film Moje superbejvalka, ovšem svůj potenciál to ani zdaleka nevyužilo. První polovina je příjemně zábavná. Čarodějka decentně čaruje a je to oddychová podívaná. Ale jakmile na scénu vstoupí Will Ferrell jde to do kytek. Nejenže jeho hraní herce je nesnesitelné, on není ani moc zábavný jako skutečná postava. Nehledě na to, že tu lásku jsem ani jednomu z nich nevěřil. Navíc je děsná škoda, že film nemá lepší scénář a nabitější dějové zvraty. Vždyť námět tolik sliboval a já se těšil, že čarodějka to tam pořádně zamete a ona přitom jen předvedla, jak umí lítat na smetáku.No nic, přijemně jsem si u filmu odpočinul, ale přiliš mě neokouzlil./// Celkem 64%/// ()

rikitiki

Nemůžu si stěžovat, že jsem nedostala varování. Jakmile hraje křečovitý neumětel Will Ferrell, je to záruka filmového škváru. Tady jsem doufala, že to trochu vytáhne Nicole Kidmanová. Nestalo se. Ferrellův odpudivě nesympatický obličej, stejně jako příšerně přiblblý scénář, udělaly ze snímku čiré divácké utrpení. Jediné na co jsem se celou dobu ptala, bylo: Proč? Proč by si krásná čarodějka vybrala vzhledem i chováním tak nechutného chlapa a proč se na to dívám? /24. 1. 2011/ ()

D.Moore

Ani tentokrát mě Will Ferrell nepřesvědčil o tom, že je komik. Jeho samolibému blbečkovi jsem se za celý film jen párkrát pousmál (nesmál jsem se ani jednou) a víc nic. Na Bewitched jsem se ale díval hlavně kvůli přítomnosti Michaela Cainea, který díkybohu nezklamal. Scény, ve kterých se tenhle bard objevuje, patří k těm suverénně nejlepším. Škoda jen, že filmaři vůbec neuzavřeli jeho příběhovou linku.... Za Cainea tedy jednu hvězdu, druhou za (doslova) okouzlující Nicole, za pár fórů, které si střílí z natáčení sitkomů, a za závěrečný strýčkův výstup. ()

Mrkvič

Děsně tuctová romantická komedie, která má zajímavý nápad, jak si pohrát se starým seriálem, ale jinak je to o ničem. Do lehkého nadprůměru ji posouvá Will Ferrell. Hlavně v pasáži, kdy je očarováný a po jeho způsobu správně ujetý. No a tím absolutně nejlepším je fantastická Nicole Kidmanová, která je nádherná, roztomilá, vtipná a prostě kouzelná, jak ji předepisuje scénář. ()