Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Ambiciózní influencer Marco získá práci snů u výrobce make-upu a tím začne jeho oslnivá cesta za sebepoznáním plná pracovního chaosu i romantických výzev. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

Vilda_H 

všechny recenze uživatele

N U D A.  Vsadím se, že si tu pohoní ego několik homofobů, což se mě netýká. Je mi jedno, že je hlavní protagonista zženštilý gay, který se líčí a nosí podpatky. Vadí mi ale, že je postava plochá, prázdná a povrchní. Vydržel jsem jen jednu epizodu, zbytek si zvládnu domyslet. Celé to vypadá jako napsané horkou jehlou. Plochý a vážně nenápaditý námět, rychlokvaška a odvar od dost dobrého filmu Ďábel nosí Pradu. Ale Emily jsem tam vážně fandil, nepokornému a naivnímu Marcovi ne. Zbytečná teatrálnost, blbí herci, předvídatelnost snad v každé scéně. Zbytečný. ()

Roman Albach 

všechny recenze uživatele

Těžko hodnotit tento seriál, když mi byla tak silně nesympatická hlavní postava Marca. Chápu, že to je asi můj osobní problém, nicméně to vedlo k tomu, že jsem měl občas potíže tohle dílo sledovat. Určitou Marcovou rehabilitací mohl být poslední díl, který nám odhalil, jak to s ním/s ní vlastně je. Možná kdyby toto bylo řečeno na začátku, celé to vnímám jinak. Rád jsem viděl znovu Kim Cattrall, ikdyž často mě při jejím sledování napadlo, že by snad bylo lepší tu energii a čas věnovat And Just Like That... ()

Reklama

petrsv 

všechny recenze uživatele

Začátek možná trochu šokující, protože Marco byl přesně ten typ gaye, který nemusím. Vlastně ne jen Marco. Ale byl tam taky milý Ben. Postupem času jsem musel uznat, že je to někdy sranda a nakonec jsem v tom poznal nemálo charakterů a povah ze života. Scénáristům se moc nepovedl závěr, kdy některá odhalení působí divně nebo až nesmyslně. Dobrá zvuková stránka i kamera. Obsazení Kim Cattrall bych považoval za skvělé, ale působila tak unaveně, že jsem čekal, kdy usne nadobro. ()

Botič 

všechny recenze uživatele

Tvůrci několikrát zopakují, že život je messy, ale nejsem si úplně jistý, zda tahle mantra může ospravedlnit všechny ty red flags a toxické vztahy, kterými je Glamorous napěchovaný. Trojúhelník Marco-Ben-Uber Guy je vyloženě bolestivý sledovat. Kim Cattrall zas pokračuje ve své cestě vymést všechny queer seriály posledních let, ale tentokrát bez jiskry. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po počátečním rozčarování musím uznat, že mě to bavilo. Klasický příběh o holce, která díky šťastné náhodě získala práci ve vysněné firmě, která záhy musí řešit nějaké trable (k jejichž vyřešení samozřejmě může přispět) a do toho nějaké ty srdeční peripetie, kde máme dva soky v lásce. Akorát tady je ta holka silně nalíčenej mladej kluk na centimetrových podpatcích. Marco byl nakonec fajn. Celý je to odpočinkový, pohádkový (i záporáci se nakonec většinou prostě rozhodnou dobře) a Kim Cattrall je tu pro mě bonus navíc, i když měla celou dobu děsně smutný oči. 3,5* ()

Galerie (188)

Reklama

Reklama