Fifteen-Love

• Slovensko Špinavá hra

fabecc1222

Že prý sportovní drama, psali...Houbelec. Tohle má se sportem fakt pramálo společného. Na tenis se tu dostane tak max v pěti minutách, a to ještě mnohdy dost divně nasnímaného. Celé je to bohužel totální klišé. Ano, k sexu mezi trenérem a jeho svěřenkyněmi v tenisu opravdu dochází, a to i na DOBROVOLNÉ fázi, viz např. Petra Kvitová...Tady je to prostě na tenisové prostředí naroubovaný klasický příběh o tom, jak jeden psychopat znásilní další psychopatku a ta se pak snaží domoct pravdy. Nesympatické postavy, nevýrazné herecké výkony, lacinný scénář, obsahující všemožné dějové klišé a 100x viděné dějové vyústění. Turnera mám rád, je škoda, že mu role Bonda, pro kterou se dle mého narodil, nakonec díky různým odkladům unikne, ale tady to nezachrání ani on. ()

Jara.Cimrman.jr

"Mezi mnou a těma holkama nikdy nic nebylo. Šlo jenom o tenis." Tenis mám rád a tady je ho hodně. Údery jsou hraný docela pěkně, výměny jsou nastříhaný dost blbě a o tenis tu bohužel vůbec nejde. Tady jde o to, jestli si úspěšnej trenér náhodou nechodil zapinkat s dorostenkami po večerce do postele. Mě to tedy moc nebavilo a žádnej z mých úderů se sledováním tohoto seriálu nezlepšil, což mě vyloženě zklamalo. ()