Milostný příběh o dospívající dívce a její lásce, která je shodou okolností mrtvola. Poté, co ho souhra děsivých okolností přivede zpět k životu, se ti dva vydají na cestu za láskou, štěstím – a několika chybějícími částmi těla. (JasonCZ)

Dombzila

Lisa Frankenstein je docela zajímavá variace klasických romantických komedií, kde místo pohledného a charizmatického kluka máme oživlou mrtvolu bez pár částí těla, která je skoro 200 let po smrti. Nápad skvělej, ale provedení trochu pokulhávající. Zprvu vypíchnu nejsilnější stránku filmu a to vizuál, lokace a kulisy. Všechny tyto věci jsou na špičkové úrovni a ten film zkrátka vypadá opravdu krásně. Tady ale chvála končí. Bohužel humor, který by celý snímek mohl o úroveň zvednout tu sice není nejhorší (občas je i docela fajn), ale většinu času je takový meh. V celku je to teda snímek, který sice neurazí, ale ani moc nenadchne. 60 % ()

Arsenal83

Priznám sa, že nemám veľmi rád mŕtvoly. A tie oživené ešte menej. Hlavne, ak sú umiestnené do filmu a vôbec nestrašia, sú tam len gotické komediálne prvky a horor je obmedzený len na pár odrezkov, napríklad dekapitovaný penis. Čo je samozrejme v dnešnej dobe, kedy je drahota, veľká výhoda, kto by kupoval dildo, keď môže odrezať penis, ale predsa len, nebolo to nič pre mňa ani pri tejto lákavej predstave. ()

J*A*S*M

Pěkná výprava - a tím to hasne. Všechno ostatní je nějak divně out of order, film nefunguje na žádné z potenciálně zamýšlených úrovní (horor / komedie / romance). Chtělo by to líp vybalancovat, tu ubrat na herecké přepjatosti, tam přidat pár dialogů, aby chování hlavní hrdinky působilo alespoň trochu smysluplně. Plus to má nepříjemně vychýlenej smysl pro morálku, vůbec to na mě od jisté chvíle nepůsobilo sympaticky. A to mám Diablo Cody historicky zaškatulkovanou jako šikovnou scenáristku, ale sakra, co se divím, od Juno už je to 17 let. ()

pornogrind

Love Story s mrtvolným zápachem. Škoda. Určitě se z toho dalo vytřískat daleko víc. Nebo alespoň já jsem od toho čekal daleko víc co se týče humoru a popravdě jsem to čekal i krvavější. Podívat se na to sice dalo ale nejde o nic k čemu bych se znovu a rád vracel. Možná to ocení víc ženské publikum. 2hvězdy ()

Miroslav.Zac

Milovat chlapa, co smrdí jako mrtvola a vypadá, jako by týden spal v popelnici, je pro spoustu žen nad třicet v Čechách normální realita, u Američanů to je zřejmě nezvyklé, proto o tom museli natočit film a aby si ty svoje chlapy nenaštvali, hodili tam místo nich oživlou mrtvolu... plus pár vtipných scén, nějaký ten humus a celkem sympatické herce. Film, který lidi pod třicet zabaví a ty nad třicet neurazí. ()

• Niektorí sa domnievali, že názov filmu je odvodený od spoločnosti „Lisa Frank“, spoločnosti známej výrobou pestrofarebných nálepiek a školských pomôcok v USA. Diablo Cody však ujasnila, že je to náhoda a názov je poctou postave z filmu Podivná věda z roku 1985, kde je vytvorená postava Lisa (Kelly LeBrock) po experimente inšpirovanom Frankensteinom. (Arsenal83)