Reklama

Reklama

Dokonalá pohádka

(seriál)

VOD (1)

Epizody(5)

Obsahy(1)

Margot po útěku od oltáře marně hledá sama sebe a vůbec by ji přitom nenapadlo, že najít správnou cestu jí může pomoct sympatický zmatkař David. (Netflix)

Recenze (14)

VeeDee 

všechny recenze uživatele

Je to vskutku pohádka. O princezně, která se cítila svázaná, a o chuďasovi, který ji ze spárů smetánky vysvobodil. Koukalo se na to moc příjemně, až člověk cítil takové to šimrání a zkoušel si být na jejím místě... Jen kdyby se ten chuďas nechoval jako nějaký naivní náctiletý (chvíli vlastně oba). To mě fakt iritovalo. Ale jak to v pohádkách bývá, všechno dobře dopadlo a já jim to nakonec přála. ()

Talita1 

všechny recenze uživatele

Tento slnkom pobozkaný seriál je výborná vzťahovka plná letnej romantiky. Herec Álvaro Mel mi od prvej chvíle padol do oka a strapatý David v jeho podaní je taký milučký fešák a sympaťák v jednom. David sa síce s Margot (Anna Castillo) spočiatku len kamaráti, ale to iskrenie medzi nimi je očividné. Tempo bolo výborné, malo to aj istú dávku napätia a vždy som sa tešila na ďalšiu epizódu. Chválim aj prostredie plné slnka, piesku a mora. Seriál som videla dvakrát a patrí medzi moje topky. ()

Reklama

ilca1710 

všechny recenze uživatele

Obvykle neobvyklá romantika s výborným hudebním podkresem. Celý příběh se proplétá okolo hlavních postav, které objevují, co je dělá šťastnými. Celá věc s útěkem od oltáře vlastně vůbec není rozmazávána, dokonce bych řekla, že je až moc málo vysvětlena a tím pádem by tam ani nebyla potřeba. I "princ" je vlastně někdo, kdo asi není vůbec dobrý muž a partner. Seriál má spoustu krásných momentů, nejen pro romantiky a má velmi zajímavou mechaniku, o které nebudu nic prozrazovat. Je osvěžující a ukazuje nám, že si mnohdy něco možná až tak úplně nepřipouštíme a když to přijde, neumíme s tím moc dobře pracovat. Za mě 5/5 ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Au, au a ještě jednou au. Myslím, že je už čas, aby někdo o tomto dílku napsal pravdu. V dávných časech jsem byl příznivcem romantiky a ta měla nějaký statut. V tom, co zde přítomní obdivují, jsem kouzelný romantický film nenašel. Mladík David mě kupodivu nijak nevadil, i když kořeny rodu z jiné planety byly občas znatelné. Ovšem Margot, to bylo dílo. Toto "zlatíčko" bylo nesympatické jak vzhledem, tak pohledem do nitra její duše i myšlenkových pochodů. Chápu, že realita není pro film podstatná, ale tady to bilo do očí. Občas tu někdo přidává hvězdu, dvě, za nějakou osobní sympatii, nesouvisející s filmem. Možná by se to mělo správně nazývat úplatkem. Takže můj úplatek, jedna hvězda, za krásné lokace v Řecku. Jen tam nemuselo tolik foukat. ()

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Ty jo asi jsem v sobě našel kus romantika. Tenhle seriál se opravdu povedl. Trošku smutně krásný. Jsem neuvěřitelně spokojený a musím říct, že španělé se vážně snaží. Dalším plusem je naprosto skvělý sountrack, který se mi už otáčí na spotify. Viděl jsem 2x ve dvou dnech. Jo prokrastinovat umím taky. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama