Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malíř výtvarného umění je přesvědčen, že je vlkodlak, který za úplňku pustoší malé americké městečko. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

RUSSELL 

všechny recenze uživatele

Larry Fessenden je očividně velký žánrový srdcař, ale jeho skoro až artové tendence moc nechápu. Musel si být plně vědom, že točí levný brak, tak proč to sakra nepřijmout se vším všudy a neutrhnout se z řetězu?! Místo toho hlavní hrdina většinu času dokola potkává lidi ze své minulosti, nekonečně s nimi žvatlá, v noci se mění ve vlkodlaka, někoho rozpáře, a pak znovu jen žvatlá. Do toho jsou vměstnané prapodivné snahy o poctu Lonu Chaneymu Jr. a jeho Wolf Manovi, což v tomto podání vyznívá spíš jako chcaní do otevřeného hrobu za svitu měsíce. Přišlo mi, jakoby si Larry přece jen v poslední patnáctiminutovce uvědomil, že vlastně točí čistý brak – až tam konečně vystoupí z nudné šedi a rozjede solidní shitstorm, který má místy grády a rozhodně zanechá škrábanec na hrudi. Být v takovém módu i zbytek filmu, tak spokojeně vyju. ()

Reklama

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Indie horor o vlkodlakovi, který se rozhodne ulehčit světu od své existence, ale předtím hodlá srovnat účty s několika svými sousedy v newyorském vidlákově a k tomu konfrontovat místního realitního magnáta používajícího nekalé praktiky. Je to vlastně docela milé, diletantsky naivní nezávislé drama, které svůj velmi nízký rozpočet schovává seč může, ale ta lacinost je na tom zkrátka hodně znát. Což zejména v poslední třetině snímku přináší několik (zřejmě nechtěně) vtipných scén. [Sitges 2023] ()

Filmmaniak 

všechny recenze uživatele

Laciné, místy nechtěně směšné, často dost nudné a filmařsky skoro amatérské hororové drama o muži, co se snaží dát do kupy svůj život po smrti otce a rozchodu s přítelkyní. A taky je už pár týdnů vlkodlak, což je ale více vytěženo až v poslední (tak špatné, až je to dobré) čtvrtině. Do té doby jde převážně o otupující a repetitivní konverzační film, v němž si hlavní hrdina nezajímavě povídá s různými lidmi ze svého městečka, v němž se snaží vypořádat s korupcí okolo tamního dřevařského podnikatele. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama