Reklama

Reklama

Babylon 5: The Road Home

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Barthezz 

všechny recenze uživatele

skoda, ze jsme se spis nedozvedeli co se stalo po udalostech toho mini serialu Krizova vyprava, ale i tak ja jsem moc rad zavzpominal, puvodni serial jsem mel rad ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Příjemný doplněk k tomu krásnému velkému příběhu. Je opravdu potěšující, že nám JMS opět po několika letech umožnil vrátit se na Babylon 5 s novým příběhem a vidět všechny staré známé (byť, bohužel, z velké části hlasově přeobsazené, což bolí pořád). Sympatická nostalgická záležitost, Sheridan skáče multiverzy a setkává se s docela zajímavými verzemi postav, jsou tam zajímavé nápady a myšlenky, děje se tam toho poměrně mraky a vůbec to nenudí, ale ten konec to bohužel trochu shazuje. Sympatická věc, ale ani já bohužel nemůžu jít na čtyři hvězdy. Ale ty tři jsou silnější. 65 %. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Oživenie Babylonu 5 po dlhých rokoch a v animovanej podobe nebolo až tak márne. Minimálne nám Peters predviedol, ako by pôvodný seriál vyzeral v moderných vizuálnych reáliách a že fanúšikovia by zrejme ešte viac krochkali blahom. Každopádne dejová linka s multiverzami a cestovaním v čase len doplnila tú moderne poňatú skladačku. Na kvalitnejší snímok bolo treba o čosi viac, ale ako pekné pripomenutie tohto univerza to podľa mňa postačí a zarytí fanúšikovia si prídu na svoje. 60 % ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Nostalgický dárek všem věčným B5 fandům/znalcům. Dle mého, nepřipravený divák bez znalosti kompletního B5 bude koukati jak péro z gauče. V budoucnu bych se nezlobil za další animáky. Nestojí to moc a pořád to je B5. Vizuál není špatný, jen některé postavy si nejsou moc podobné a Zathras je zde nějak podezřele pěkný. :) Raději 100X něco takového než ten CW reboot, ze kterého nemám i přes autorovu přítomnost v něm, moc důvěru, díky chorým DC výplodům typu Arrowerse. Děj je umístěn na zač. 5.s, a díky Sheridanovu častému přesouvání se mezi realitami, má i B5 svýj Parallels díl a setkáme se tak i s mým no.1 velitelem Sinclairem. A když Peter Jurasic (ten má fakt příjmení, hehe) nastoupí se svým nesmrtelným hlasem, jste okamžitě doma. Byť Straczynském trošku vyčiním za srandovní verzi jména planety s nejlepším mystickohororovým jménem v dějinách SF, ze kterého se stala  Z´Ha´Boom. Jasně, že mě to rozesmívá, ale to nic nemění na mé malinké výtce. Na 2.str., kdo má jiný právo než autor sám, si dělati legrandu ze svého díla, že? Na závěr smutný dovětek obsažený v koncových creditech...To absent friends in memory. Still bright : Richard Biggs, Tim Choate, Jeff Conaway, Jerry Doyle, Mira Furlan, Stephen Furst, Andreas Katsulas, Michael O´Hara. B5 je vskutku nějak devastační pro herce.:( Zvláště když si uvědomíte, že jde o tv s. z 90tek a nezačínali v něm žádní důchodci nad hrobem. P. s. bylo zlváštní po těch mnoha letech, viděti něco s logem WB animation a nebyl to DC film. Vím, že WB vlastní B5, ale s tím DC hraným bordelem na to člověk zapomíná. Mým TOP favouritem jest segment Země vs. Měsíc. Ale jinak, než si myslíte. ()

Reklama

Reklama