Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem (Alexander Bárta) místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení - do call centra. Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu. (Cinemart)

Elles odpad!

Dal bych odpad mezi odpady, kdyby to šlo .. Jak tohle proboha může mít 46 %, ztrácím naději v lidstvo. ()

neo101 odpad!

Mohla to být výborná komedie, kdyby se opírala a reálie korporátní sféry. Zesměšňování všech těch kind reminderů, junior a senior retail manažerů, teamleaderů, supervisorů a koneckonců i samotných teambuildingů, by určitě pobavilo mnohem vilc než tahle trapnost. Tady už ani nejde o jakési přitažení za vlasy, případně hnání do extrému. Tohle je totální sračka, která nemá nic společného s komediálním žánrem. Nebýt výkonu Prachaře a přítomnosti koz, vůbec by se to nedalo dokoukat. ()

KarlBahnhoff

Já hodnotím vysoko v podstatě každou českou komedii, u které se člověk nenuceně od plic zasměje. Umět diváka přirozeně rozesmát je sakra těžké a málokdo to vlastně dnes umí, u většiny jiných českých pokusů o komedie se cítím spíš trapně. Tady si sice scénář hodně pomáhá sprostými slovy, ale ono to tam tak nějak realisticky zapadá. Ve své roli tady vyniká hlavně Vojta Kotek, který toho frustrovaného operátora zahrál dost autenticky. Z čeho mě až mrazí, že takhle to ve velkých firmách fakt chodí. Politikaření jednotlivých šéfů kdy nevíte dne a hodiny, kdy vás někdo přinutí přijmout novou "výzvu", nebo kde jsou někteří na svých pozicích "kozlové zahradníky", ale úspěšně proplouvají tímhle korporátním kocourkovem. Jak by řekli ve Vesničko má středisková, tento film nastavuje zrcadlo přemotivovaným managmentům firem zblblých ze všech možných koučingů a jiných úžasných věcí. Takže ona je to vlastně černá komedie :-) ()

Rashconner

4,5/10. Od filmu jsem moc nečekal, ale i tak mě překvapil svou hloupostí. Z filmu jsem si odnesl jen to, že v Brně se pije jako duha, v Teplicích jsou hezké holky a v Praze mají všichni deprese, úzkost a poruchy osobnosti, zatímco na Slovensku je větší disciplína než v Severní Koreji. Film je dost slabý, hlavně kvůli ději, postavám a úplnému závěru, kde mi snad odešly všechny mozkové buňky. Na druhou stranu je děj dost nepředvídatelný, některé vtipy a humor, který je někdy dost mimo, párkrát skutečně pobaví. Navíc ve filmu hrají missky, takže se na něj dobře dívá. Děj je ale stále značně vadný a pravděpodobně by i AI vymyslela lepší scénář na teambuildingové soutěže. ()

Mindf_ck

Není to karcinogenní film, ale průměrná Česká komedie s pár slušnými hláškami. Kotek se baví a zbytek jel na placenou dovolenou. Vizuál to má jako Ordinace v Růžové zahradě. O nic se to nesnaží... skoro 2 hodiny se tam nic neděje, nic se nevyřeší a pak to skončí. Netrpěl jsem, ale už to nikdy neuvidím. Vlastně to byla docela ztráta času. ()

Lafrankoni

Zopar vtipov sa vazne podarilo. ALE. Polnisova, Evelyn, Hamsik a Prochazka by sa mali preboha drzat remesla, ktore vedia robit. Horsie herecke vykony som videl naposledy v Cool girl. A tie picule? Ja ich vazne neviem krajsie nazvat. Uz len ked ten nazov “Influencer” pocujem, tak utekam zvracat. Ako tak to zachranil dobry Prachař a este lepsi Vojtek. Co sa tyka scenara, na ktorom sa podielala aj Polnisova, sa nebudem radsej vyjadrovat. A tie dialogy? Clovek si pri nich normalne pridriemne ako pri kazni na svatej omsi.  /35% ()

TestSubject

Co to sakra bylo? Začátek jsem musel přetrpět, to místy až bolelo...ale pak...se to nezlepšilo :) Místy jsem se i zasmál, to zas jo, ale znovu to vidět nechci! ()