Reklama

Reklama

Medvídek Pú: Krev a med II

  • Velká Británie Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 (více)
Trailer 1

Medvídek Pú a Prasátko jsou zpět a tentokrát se k jejich pomstě přidávají i Tygr a Sova! Od masakru ve Stokorcovém lese uplynulo pět měsíců. Kryštůfek Robin navštěvuje psychologa a snaží se vyrovnat s hrůznými událostmi. Mezitím pátrací tým marně pátrá po domnělých příšerách v lese a nic nenachází, takže Kryštůfkovi Robinovi už nikdo moc nevěří. Psycholog se během terapeutických sezení snaží vyvolat vzpomínky z dětství, kdy si Kryštůfek Robin vzpomene na své páté narozeniny, což je výchozím bodem pomsty zvířat. (Vertigo International)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (49)

pornogrind 

všechny recenze uživatele

3,14čovina jako první díl. Příběhově snad ještě větší debilita. Má to ale evidentně větší rozpočet což je znát především na gore stránce filmu. S čímž souvisí, že Pú a jeho kamarádíčci divákovi dopřáli celkem vysokej bodycount. Do kvalitní filmařina má tenhle film sice hodně daleko ale s tím se dalo tak nějak počítat. Takže se posaďte, dejte klidně mozku voraz a dopřejte si tuhle samoúčelnou vybíjenou. 3hvězdy. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Jednička byla retardovaná, nedávala moc smysl a i přes přehršel násilí to byla docela nuda. Dvojka je retardovaná o něco méně, smysl nedává úplně stejně, ale je na ní přeci jen vidět větší rozpočet a nějakou záhadou je to asi o deset procent větší zábava. Prase vystřídal tygr a hlavně ve druhé polovině jsou to prakticky nekončící jatka, ale to je tak nějak všechno. Další díl už bude beze mě…30% ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

Dvojka zatiaľ oslovila divákov viac a musím povedať že je kvalitnejšia najmä čo sa dejovej línie týka, inak je to nadpriemerný retro slasher so svojskými hrdinami. Jednotka padla v retro kine na retro stoličkách a mala to aj vďaka tejto atmosfére za štyri *, na dvojku v kine nejako nevychádzal čas čo je možno trochu škoda ale tie 4* zopakujem aj teraz. Bez nejakých ďalších spojlerov skrátka potrebuje pozrieť sa na sériu trošku s nadhľadom a fanúšik béčkových hororov bude spokojný. ()

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

Hororovej bizárek pro všechny, kteří chtěli jako malí bydlet s Kryštůfkem Robinem u Stokorcového lesa. Není to tak amatérsky low-budgetový jak jednička, ba naopak – je to tak akorát béčková parodie stylizovaná do psychologickýho dramatu o (post)traumatu z dětství, kde se gorem, krví, násilím, medem, a nejdebilnějšími filmovými klišé fakt nešetří. Finále se navíc odehrává na raveu, takže co víc si od béčkovýho horroru přát. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Rhys Waterfield si ide svoju pesničku a po recesistickej jednotke, prichádza s pokračovaním, ktoré je síce po dejovej stránke tak nejak menej drbnuté a snaží sa tomu dať nejaký ten príbeh s pointou, no čo divák docení ďaleko viac, je vyšší budget, ktorý sa odrazil najmä na lepšej kvalite gore, pričom nič viac nič menej, od tohto snímku očakávať neradno. No a tohto roku sa dočkáme aj hororovej verzie s milovanou "Bambi" s podtitulom: "Bambi: The Reckoning", ktorú sa Waterfield rozhodol zacvakať z vlastného vrecka. Tak sa teda nechajme prekvapiť, či pôjde o totožnú sračku pre úzkoprofilové publikum, ako je táto, alebo tentokrát bude obohatená aj o skutočný scenár, ktorý by navyše dokázali pochopiť aj retardovaní voliči žobrajúcich "Demokratov". Jednotke som dal tri, dvojka je lepšia a tak prihodím, lebo takýchto variácií na krvavé "fairy-tale" rozhodne veľa nie je. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama