Beacon 23

Sci-Fi / Drama / Mysteriózní
USA, (2023–2024), 12 h 6 min (Minutáž: 43–49 min)

Muž žijící ve 23. století pracuje na vzdáleném „majáku“ ve vesmíru, který slouží jako maják na pomoc proplouvajícím lodím. (FunDinDung)

Recenze uživatele cerdax2 k tomuto seriálu (7)

Beacon 23 (2023)

Ad Prvni sezona: Tak tohle bylo hodne smutny, porad jsem cekal, ze se to rozjede, ze se neco dozvime, ale ono nic. Po necelych sedmi hodinach budete vedet asi tolik, co byste si zvladli precist za 10 minut. Myslenka i vizual ujdouci, ale jinak ... 20% ()

Season 1 (2023) (S01)

Beacon Twenty Three (2023) (S01E06)

Mam smisene pocity, na jedne strane byly nektere linky pribehu ujasneny, na strane druhe to porad vypada, ze po sesti dilech nevime skoro nic :(. 50% ()

Season 2 (2024) (S02)

Vymenou za sestici hodin Vaseho casu se dozvite a/ Aster je rebel, b/ kazdy strazce "majaku" ma svoji "uchylku", c/ armada chce vladnout a vyviji super-vojaky. A skoro neuvidite Lenu Headey. 15% ()

Purgatory (2024) (S02E02)

Tento dil bude chtit vysvetleni, proc vsemocna AI na svem domacim hristi (lodi) se stylizuje do hmotne formy - lidi, do toho extremu, ze ji lze jako cloveka zabit (udusit, nechat vykrvacet, ubit) ? ()

Berth (2024) (S02E04)

Magie :), jednu chvili je boje z venku i zevnitr poradne pocuchana, pak je navic i zmrzla a pak mavnutim proutku (alespon uvnitr) je jako nova :P. ()

Song of Sorrow (2024) (S02E05)

Pominemeli vse ostatni, tak zde mame typicky pripad samocisteni lidi a odevu ... po uteku, ceste a narocnem dni vsichni cisti jako cerstve umyta a napudrovana detska prdelka :P. ()