Nevěstina máma

• USA Mother of the Bride

Matka vyrazí na tropický ostrov, kde se bude vdávat její milovaná dcera. Tam ale zjistí, že otec ženicha je její bývalý přítel, kterého neviděla už desítky let. (Netflix)

Pavlínka9

Chcete nějakou oddechovku, u které se budete dívat na krásné lidi, na krásném ostrově vykreslené fakt božsky? Dejte si tento film - protože to je přesně ono :) Sem tam nějaký humor - vtipná teta, která na Harleyi ještě nejezdila, dávná minulost, která jen dává za pravdu tomu, že nedorozumnění způsobují obrovská trápení a komunikace je základem skvělých vztahů :) ()

Aljak

Aj keď to bolo plné prvoplánového klišé a všetko sa to odohrávalo podľa typickej rom-com schémy, nebolo to úplne na zahodenie. Najväčšiu zásluhu na atraktivite filmu mali pre mňa postavy, ktoré mali rôznorodé charaktery a mnohé dialógy boli celkom vydarené. Avšak najväčšou slabinou filmu bol samotný scenár, ktorému nepomohlo ani thajské prostredie ostrova Phuket. Na tom sa podľa mňa dalo vybudovať aj niečo lepšieho ako to čo z toho napokon bolo... Slabšie 3* ()

oveckaoa

V roce 2022 měl v kinech premiéru film Vstupenka do ráje (2022) bylo to o tom, že chlap požádal ženskou o ruku a měly se brát v Bali . Přijely tam její rodiče a zjistilo se , že spolu něco měly. Netflix tuhle šablonu vykradl jen změnil Bali na Phuket (Thajsko) a místo George Clooneyho a Julie Roberts  do toho najal Brooke Shields a herečku co se proslavila v seriálu iCarly (seriál) (2007). Jinak tohle je slabší na začátku sice zaujme singl od Davida Guetty  , ale pak už z hudby nic  filmově je to to samé jak prvně zmíněné akorát bez humoru a přidaly tam sociální sítě , nějakou koordinátorku svateb a homosexuály . Chválím tak prostředí s opakovaným záběrem místa kde se točil James Bond (už nevím, který díl)  a ten hlavní pár. 40 procent pokud jste neviděli Vstupenku do ráje dejte si libovolný počet hvězdiček do plusu. ()

Trixinka

Nechce se mi věřit, že se rodiče snoubenců potkají poprvé až na svatbě. Ale to už je taková klasika u dnešních romanťáren, že se nesmí moc přemýšlet. Prostředí, vizuál a obsazení dobré, jinak bohužel plno prázdných vět a klišé situací. Brooke Shields a Benjamin Bratt jednoznačně film táhnou, mladší kolegové jen tak přihrávají, aby se neřeklo. Jak to asi dopadne tuší každý po pár minutách, žádný velkolepý zvrat se na konci nekoná :) ()

Arsenal83

Netflixovská komédia, čiže nesmie chýbať trocha nahotiniek akože neviditeľných a akože vtipných, samozrejmosťou sú homosexuálikovia, a to všetko sa dá zvládnuť, lenže treba vypnúť zvuk aj obraz. Zvuk z dôvodu silne plytkých replík, ktoré by random dadaista lepšie namiešal. No a obraz kvôli Brooke Shields. Neviem, kto týmto dámam kedy povedal, že vizuál a lá gumená kačička vo vani, ktorej dieťa natiahlo ksicht a ten sa už nikdy nevrátil do pôvodnej podoby, že takýto vzhľad ich nejako omladzuje. Alebo že dokonca vyzerajú vďaka chemo procedúram lepšie. Ale trend je taký, že už dnes aj pubertiačky, dvadsiatničky aj tridsiatničky si dávajú robiť zo ksichtu bitevné pole a dávajú dojem boxera po ťažko nezvládnutom zápase. Každý to vidí, len ony nemajú zrkadlo a namiesto toho sa medzi sebou na kávičkách v auparkoch utvrdzujú, ako im to vzájomne pristane. A majitelia pseudo beauty kliník a plastickí chirurgovia sa na exotických dovolenkách chytajú za brucho. Lebo vážne: Brooke Shields už naozaj dáva dojem práve oživlých mŕtvol a prirodzenej protireakcie v štýle "vráť sa do hrobu!" ()

• Brooke Shields priznala, že počas spoločnej nahej scény nebola ona ani ostatní herci v skutočnosti nahí, aj keď uviedla, že to mohla byť zábava. (Arsenal83)
  • Brooke Shields žartuje o jej šatách, vďaka ktorým vyzerá ako Morticia Addams. Shields hrala Morticiu na Broadwayi v muzikáli "The Addams Family". (Arsenal83)
  • Brooke Shields povedala, že aby Benjamin Bratt pri natáčaní scény, v ktorej k nemu vchádza nahá, bol menej nervózny, zhodila pred kamerou šaty tak, aby, keď sa k nej otočil, ona bola "hore bez". Uviedla, že šokovaný výraz na jeho tvári bol na nezaplatenie. (Arsenal83)