Reklama

Reklama

Mattymu se splní jeho netradiční vánoční přání, což ale u Bennettových naruší rodinnou pohodu. (SkyShowtime)

Recenze (4)

Antikritik 

všechny recenze uživatele

V této epizodě se přiliš soustředili na spor Mattyho s Blaire a Sarah na úkor Teda s Johnem. O tomto tématu je důležité mluvit a je dobře, že se o tom mluví, ale toho Teda tam fakt chybělo. Taky se mi zdálo, že obě herečky Giorgia Whighman (Blaire) a Marissa Shankmar (Sarah) lehce přehrávaly, zvlášť při hádání s Mattym. Přesto mě epizoda bavila a nebyla vůbec špatná. 8/10 ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dívat se na tuto sváteční epizodu v červnu má opravdu své grády. Díl se vůbec nevěnuje Johnovi ani Tedovi, ale vztahu Blaire s její "kamarádkou" a tomu, jak jejich vztahu (ne)fandí hlava rodiny. Pro většinu je delší absence Teda v epizodě asi tím hlavním mínusovým bodem, ale mně se to moc líbilo a oživlá hračka si krade epizodu pro sebe. Jako Vánoční speciál si ho před svátky určitě pustím. ()

Reklama

I.ball 

všechny recenze uživatele

Na můj vkus je seriál přehnaně politický a v tomto díle to nebylo o ničem jiném. Prakticky vůbec se díl nevěnuje Johnnymu a Tedovi, zato poučovatelské přemoudřelé sestřence a její sexuální orientaci dává celý díl. Až je z toho smutno. Navíc v devadesátkách už dávno LG nepotřebovali nikomu nic dokazovat. Trochu se to vymklo tvůrci z ruky. Neškodilo by ubrat na kampaních a přidat na dobrodružství Teda. 50%. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nechápu, že ještě v roce 2024 je potřeba tak násilně cpát do seriálu politickou a rasovou korektnost. Absolutní odklon od toho, co má Ted představovat. Až to vypadalo, že se na něj v téhle epizodě skoro zapomnělo. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama