Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V tomto filmu Cheech a Chong jako obvykle kouří jointy, toulají se po ulicích a nechávají za sebou spoušť a rozzuřené lidi. Nemají peníze a dojde jim i marihuana. Cheechovi pak zavolá Donna a nabídne, že za ním přijde. Cheech se snaží Chonga na chvíli někam ukliditt. Vtom zavolá Cheechův bratranec (Duane Mendoza), který potřebuje peníze a chce se sejít. Cheech za ním pošle Chonga s tím, že se spolu určitě skvěle pobaví. Když Cheech dorazí do hotelu za Duanem, zjistí, že Duane potřebuje peníze na zaplacení hotelového účtu, aby mu vrátili jeho zavazadla. Chong a Duane si je nakonec vyzvednou po svém a Chong teprve teď zjišťuje, že taška je plná marihuany. Poté co kvůli nim zatknou hotelového recepčního, způsobí rozruch v night clubu a v prodejněs hudebními nástroji, jehož šefa kvůli nim zatknou také. Pak se vetřou do luxsusní rezidence, způsobí rvačku v kabaretu, zažijí honičku s policií a unesou je mimozemšťani. Cheech mezitím nechtěně vyžene Donnu. Když se Chong vrátí, dá Cheechovi ochutnat drogu, kterou dostal od ufonů. Ta je nakonec oba doslova vystřelí do vesmíru. (teahead)

(více)

Recenze (33)

Bigrambo 

všechny recenze uživatele

This is not so cool shit like the first one, man! Druhý z řady halucinogeních výletů huličského dua Cheeche a Chonga začal ve velkém stylu a navázal tak na skvělou jízdu z prvního tripu. Ovšem po půl hodince evidentně začaly pánům docházet nápady a celý příběh, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, dostal až zbytečně absurdní ráz a bohužel se vytratila i veškerá zábava. Za zmínku rozhodně stojí první beatboxová role Michaela Winslowa, kterého jistě všichni znají ze série Policejních akademií jako seržanta Jonese. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

O niečo slabšie ako kultový UP IN SMOKE, z dôvodu absencie hocijakého príbehu. No, stále "huličcky" vtipné. V podstate tu vidím iba jeden problém. Snímka je rozdelená do samostatných gagov, akurát záverečný má cca 30 minút, čo však celý film nedokáže udržať pokope. Kto si však pustil film kvôli výstredne je dvojke, Cheecha a Chonga, a pozná ich kontroverzný humor, nemohol byť sklamaný. Huliči oplývajú nápadmi, strieľajú jeden skvelý vtip za druhým (niekedy aj trápny ale kvôli podaniu sa na tom divák tak, či tak zasmeje), a demolujú tradičnú spoločnosť do základov. 3,75 ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Naprosta bezpribehova uchylarna, kde se dve vyhuleny hovada dostavaj do vice ci mene dementnich situaci, chovaj se jak retardi, jeden vypada jak mexickej pasak, druhej jak hipizackej vagus a vetsina humoru spociva v tom, ze nekde udelaj bordel. Jenze i kdyz misty to neustaly rvani je uz lehce otravny, vetsinou to je fakt vtipny a hlavni dvojka proste dokaze pobavit. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Stejně jako první díl absolutně dementní hovadina, která navíc rezignovala na jakýkoliv příběh. Cheech a Chong shánějí prachy, trávu, potácí se od průseru k průseru, melou kraviny. A protože jsme v komedii, tak jim do cesty padají pěkný ženský, párty, luxusní auta a nakonec přiletí i ufouni :) Nějakým zázrakem to celý funguje, občas mě něco pobavilo (pendejo, ničení majetku souseda) a hlavně mě ty "dialogy" připomenuly dobu kdy sem se opilej a občas i zhulenej potácel s kamarády a vedl podobě inteligentní "dialogy". Takže za 3*. ()

ian.draco 

všechny recenze uživatele

Ganjopádně jedna z nejlepších zhulených komedií. Český dabing ale mnohé ubírá, třeba beatbox zmiňovaného Michaela Winslowa (https://www.youtube.com/watch?v=iTY6HTJoEkM). Zajímavé je, že například zpěv o mexikoameričanech/fazoložroutech dabovaný není. Pokud se mi někdy podaří zhlédnutí celého filmu v originále půjde zřejmě na 5*. "BEANERRRS...WILL KICK YAH IN THE FACE!" ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama