Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Seriál Smrt a další důkazy se odehrává uprostřed přepychu celosvětové smetánky a zaměřuje se na geniální a neposednou Imogene Scottovou (Violett Beaneová), která se ocitne ve špatný čas na špatném místě (i když si za to tak trochu může sama) a stane se hlavní podezřelou v případu záhadné vraždy. Kde se přiběh odehrává? Na luxusní zaoceánské lodi ve Středozemním moři. Kdo je podezřelý? Každý zhýčkaný host a každý vyčerpaný člen posádky. V čem je problém? Aby Imogene dokázala svou nevinu, musí spolupracovat s mužem, kterého nesnáší – Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin), nejlepším detektivem na světě. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

stringers 

všechny recenze uživatele

Trošku natažená odpočinková detektivka ve stylu Na nože s Benoit Blanc (Daniel Craig). Nic co by Vás vystřelilo z pantoflí ale rozhodně neurazí. Palec nahoru rozhodně zaslouží vizuál a originalita postav. Konec nechává prostor pro další sérii tak uvidíme... ()

Axident 

všechny recenze uživatele

Velmi stylová, vypilovaná podívaná, zajímavé postavy, obsazení a ani to CGI vůkol nepůsobí otravně. Celkem dost zábavná detektivka v laskavém stylu Poirota či Columba, navzdory množství vražd. Pěkné outfity nejen Violett Beane a charismatický Mandy Patinkin se svým hlubokým hlasem. Potud vše super a nechápal jsem, proč má tak vycizelovaný produkt mizerných 60%. Směrem ke konci se, bohužel, už tak zbytečně natahovaný děj začne směrem k odhalení poněkud rozpadat a závěr působí celý strašlivě ustřeleně a jemně řečeno ukvapeně, jak kdyby přišel příkaz rychle to ukončit, ale nechat prostor pro případnou druhou sérii. Nějakých nejméně šest dílů na možná 90%, ale předposlední a hlavně poslední díl to hodně zazdil. Škoda. I tak ale dost příjemně strávený čas a pěkné herecké výkony. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

oku líbivá detektivka ve stylu Agathy Christie (popřípadě Knives out), která se ale utápí ve zdlouhavosti a i když tu byl jistý potenciál a dvojka Violett Beane a Mandy Patiknin je sympatická, nakonec to na lepší hodnocení nestačí. Snaha se sice cení, ale tady to bohužel víc nefunguje než funguje. Vyloženě sem se sice nenudil, ale vyjma pár epizod ani nijak extra nebavil...40% ()

Ironhead 

všechny recenze uživatele

Mělo to opravdu slibný a nadějný rozjezd, prvních pár dílů opravdu bavilo. Bohužel pak se to začalo utápět ve skocích časem... před osmnácti lety, před hodinou, před padesáti lety, před šesti měsíci, před, před, před... což je vždy strašně laciná scénáristická berlička, která mi osobně dost leze krkem. No a poslední díly byly už byly vyloženě hloupé až debilní. btw... Violett Beane je opravdu sexy kočka ()

ashtangi 

všechny recenze uživatele

Strašně zdlouhavé a přitom to ze začátku vypadalo docela slibně. Bohužel teď mám spíš dojem, že to mělo 30 dílů a ne 10. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama