Když se tři malí kluci dostanou do maléru, vymyslí si imaginárního přítele jménem Ricky Stanicky, který jim pomůže. O dvacet let později ho stále používají jako výmluvu pro své nedospělé chování. Když jejich rodiny pojmou podezření a chtějí bájného Stanickyho poznat, provinilé trio si najme zkrachovalého herce a imitátora celebrit, který má Stanickymu vdechnout život. (Prime Video)

Arsenal83

Baby I Love Your Way je dozaista pekná pesnička, ale až v prevedení Cenu dostala ten správny šmrn: Ooo, baby, I masturbate, everyday... 😂 Malý festival idiotského humoru v určitých scénkach vyšiel, niekedy úprimne a silno rozosmeje, inokedy sa človek ale pýta: a prečo v tomto tempe nepokračujú? Najvtipnejšie ale je, že John Cena tu oproti Efronovi vyzerá ako skutočný herec. ()

figliar

Niektoré filmy od Petera Farrellyho sú komediálne skvosty, na iné by divák radšej čím skorej zabudol. Ricky Stanicky našťastie patrí do ten lepšej kategórie. Dvojica Zac Efron a John Cena ponúka kopec vtipných a absurdných scén, na ktorých som sa dobre pobavil a po dlhej dobe aj zasmial. Film síce celú dobu smeruje k predvídateľnému koncu, ale ani to na kvalite tejto komédie neuberá. Po všetkých tých Netflixovských márnych snahách o komédiu sa jednalo o veľmi príjemnú zmenu. ()

messi@h

V úvodu filmu na mě vybafnul fekální humor a já si nebyl jistý, jestli jsem nesáhl se svojí volbou vedle. Ale naštěstí se Ricky Stanicky ubíral jinou cestou a další trapné fórky vysloveně přes čáru se nedostavily. Překvapivě mě bavil Cena, ze kterého se klube podobný sympaťák jako Dwayne Johnson. Oni ti bývalí wrestleři asi opravdu mají hereckou průpravu už z toho wrestlingu :) Takže nakonec jsem dostal příjemnou trochu ujetou komedii, jejíž nejslabší částí je nakonec Zac Efron, jemuž jsem jako jedinému vůbec nevěřil závěrečné zpytování svědomí. Konec pravda mohl být trochu méně sluníčkový, ale už dlouho jsem se u komedie takhle nenáročně nepobavil. Váhám mezi 3 a 4 hvězdami, zatím volím nižší hodnocení a uvidím někdy v budoucnu, jestli na mě bude Stanicky fungoval stejně dobře i při opakovaném shlédnutí. ()

William_

1/10. Jeden z nejnevtipnějších a nejnudnějších filmů, co jsem v roce 2024 viděl. Nemá to nic - ani dobré vtipy, ani zajímavé postavy a už vůbec ne zajímavý děj. Je mi líto Ceny a Efrona, protože tihle dva si jedou poslední roky bomby v jiných projektech. Tak proč se museli upsat téhle céčkové a  nevtipné kravině? Film na který do 5 minut zapomenete - naprostá ztráta času. ()

Spiker01

Musím se přiznat, že mě tyhle komedie z nultých let (i od Farrellyů) dost chyběly a Ricky Stanicky se mi celkem trefil do vkusu, ač jsem po vydání film úmyslně přehlédl a neplánoval mu věnovat pozornost. Jsem rád, že jsem to neudělal, jelikož jsem se takhle už dlouho nenasmál, Cenovi tyhle role neskutečně sedí, Zaca Efrona vždycky rád vidím a ty zbylé dva trouby jsem nějak přežil, ačkoliv mi první hodinu k Efronovi vůbec neseděli. Ale rozhodně velké doporučení. ()

• Když kachna vyleze z vody poté, co vytáhne psa Paula do rybníka (kolem 31. minuty), a sedne si na golfový míček, je film obrácený, aby to vypadalo, že se na něj spouští, zatímco ve skutečnosti se z golfového míčku zvedá. (Johnny.ARN)
  • Film získal finančnú podporu z austrálskych podporných programov Location Incentive a Victorian Screen Incentive. (Arsenal83)
  • Natáčanie sa uskutočnilo v austrálskom Melbourne vo februári a marci 2023, pričom Melbourne je aj prostredím, ktoré má predstavovať Providence na Rhode Island. (Arsenal83)