Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film se soustředí na rodinu, která začíná novou éru superhrdinského boje proti zločinu. Když se jedna záchrana nepovede, jsou Thundermanovi posláni zpět do Hiddenville. (Tomas.C.1509)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Ydrosten odpad!

všechny recenze uživatele

Když vyskočilo logo NICKELODEON, rozbrečel jsem se. Tohle je zhruba tak o 30% horší než Spy Kids nebo o 1% lepší než žraločák a lávovka. Mylně jsem se domníval že se jedná o jakési céčkové pokračování Thunderbirds ale to je jiný tým. Moje chyba. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

To už vyzerá nie ako paródia na super hrdinov, ale paródia na samých seba. Už pôvodný seriál smrdel odpadkami, toto už je priamo z výkalova. A vraj to má byť revival, oživenie pre prípadné pokračovanie seriálu. Ak tomu je tak, bude sa jednať o oživlú mŕtvolu. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Thundermanovi byl seriál co se svezl na vlně superhrdinských filmů a seriálů. Začal v roce 2013 a skončil v roce 2019 já osobně viděl jen pár dílů co si pamatuji tak do té doby než se narodila Chloe a jak byl ještě Billy a Nora malí tady už jsou větší. Tady platí , že film přišel pozdě seriál už si asi moc lidí nepamatuje. Velkým plusem je zde to, že se zde objeví všechny postavy co byly v seriálech mínusem bohužel to, že třeba paní Wongová mluví divně  a humor je n stejné úrovni jak seriál. 60 procent ()

bastian 

všechny recenze uživatele

Sranda s nadsázkou ktorá ma úplne u prdele čo si kto pomyslí. Hlavne nech je prča. Natomto som sa zasmial snáď aj viac ako na normálnej kvalitnej komédií. Je to absolutne nekvalitný televízny film, no to ho robí vtipným. Slapstick komédia nám zaniká a len Nick ju drží pri živote. Ak bude aj seriál taký debilný, určite budem pozerať. ()

Zajímavosti (3)

  • Natáčalo sa od 3. apríla 2023 v Los Angeles. (Arsenal83)

Reklama

Reklama