Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alvinu Deanovi Sandersovi to nedochází. Neví, proč jeho usvědčení z malé loupeže zmizelo z rejstříku jako mávnutím kouzelného proutku. Neví, proč obdržel 11.500 dolarů kapesného. Netuší, že díky elektronickému implantátu slouží jako vnadidlo pro úskočný vládní plán na dopadení jednoho zabijáka. Pomalu v něm ale začíná klíčit podezření... Alvin se potácí mezi smíchem a hrdinstvím v této briskní a technicky dokonalé akční komedii režiséra Antoina Fuqua. Film je pronikavě břitký, děj žhavý a humor stejně bláznivý jako sám Foxx. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Tak tu som mal pocit, že sa všetci len učili. Fuqua režírovať, Gilroy písať a Foxx hrať. Pričom ten posledný asi zistil, že sa v podobných úlohách nebude cítiť vo svojej koži. Aby tento nezmyselný námet mohol fungovať, asi by ho musel nakrútiť Tony Scott, keďže sa film snažil ísť v stopách Posledného skauta, aspoň sčasti. Lenže hlášky príliš nefungujú, akcia je priemerná, emócie s únosom ženy a dieťaťa sú nasilu a čo je najhoršie, nemá to žiadnu atmosféru ani vlastnú tvár. Našťastie sa všetci traja hneď v ďalších projektoch zlepšili. 50% ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Co to je sakra garnát??.......... Vrchní vyšetřovatel David Morse jako Edgar Clenteen je krutý a bez citu a po chvilce jsem mu přestal fandit. Mým favoritem se tak stal Jamie Foxx jako Alvin Sanders. Malý zlodějíček s velkým srdcem. Vypadá to, že neumí do pěti počítat, ale nakonec to zvládne. CITÁT - Už mám dobrovolníka........ Alvin má spoustu hlášek, humorných připomínek a tak jsem mu prostě fandil, i když je to zlodějíček krevet, tedy pardon, garnátů. CITÁT - Haló, tady agent 007, potřebuju pomoc!!!........ Film je věnován památce Michaela Kavanagha, irského sportovce, který v současné době pracuje jako finanční poradce pro Royal Liver. ()

Reklama

Ice123 

všechny recenze uživatele

Komedie, ve stylu Jamieho Foxxe. Těm co připadají tyto komedie laciné ať se nedívají, těm kdo si to úžívají tak ať se kouknou. Ostatní (jako já), kteří se neřadí ani mezi první ani mezi druhou skupinu je "Bait" průměrná komedie, pro kterou nynějších 58% je naprosto přesných... Film ničím moc nepřekvapí a herecké výkony jsou obyčejné. Nevadí se na to kouknout, ale podruhé to vidět už nemusíte. Prostě a zkrátka průměrný televizní celovečerák... 55%. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Proč ne, slušný thriller, bohužel s přepálenou stopáží. Morse výtečný v ne zcela kladné roli, Foxx uvolněný a příjemný. Přesto jde o nevyrovnaný film díky místně hodně drsným vraždám, odlehčenému tónu ve scénách s Foxxem a čistě akčnímu finále. Ale i tak solidní thrillerovka působící dnes už trochu zastarale. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $51miliónovTržby USA $15,325,127Tržby Celosvetovo $15,471,969║ taký ľahký béčkový priestrel, kde je uletení Jamie Foxx v celku fajn a aspoň ako tak vykrýva ten jednoduchý scenár, nejaké tie vtípky tiež újdu ale za ten rozpočet vypadá tá sledovacia technika nanajvýš lacno /40%/ ()

Galerie (9)

Zajímavosti (6)

  • Poslední scény filmu se odehrávají na dostihové dráze na Manhattanu, ale tato oblast nemá dostihovu dráhu. (Terva)

Reklama

Reklama