Ruby se stane svědkem bulvární události na soukromé škole Maxton Hall. Arogantní dědic milionáře, James Beaufort, musí rychle vyřešit, jak charismatickou, inteligentní studentku umlčet. Jejich hádka zároveň zažehne i jiskru. (Prime Video)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (8)

Maxton Hall: Svět mezi námi (2024)

Maxton Hall je klasická pohádka o tom, jak se bohatý zakouká do chudé, jak se z nenávisti stane láska, že v chudém domě je láska, kdežto v bohatém jen chlad... no dosaďte si ještě nějaké klišé, které vás napadne a skoro jistě tam bude. Plusem je, že je to všechno zabalené do hezkého kabátku a pokud máte tyhle příběhy rádi a dokážete se přenést přes vykulené oči a sevřené rty hlavní hrdinky v každé třetí scéně, tak je to pro vás to pravé. ()

Série 1 (2024) (S01)

Mimo dosah (2024) (S01E01)

Já vím, jak to dopadne, ale prostě si to odmítám připustit! :D Jedině Kieran a Ruby! Nezlobte se na mě, ale Baeufort si tam vede nějakou vymyšlenou válku a je tak trapnej, až je mi za něj stydno. A nějakým chytnutím sestry za ručičku svou debilitu nevylepší. ()

Noblesní závazek (2024) (S01E02)

Hate to love tu berou hopem. Ale proč ne. Aspoň to nezačne nudit. Já se zatím touhle předvídatelnou pohádkou bavím. ()

Odhalení (2024) (S01E03)

Tak jo, už to chvílemi nuda je. Ale pořád hezky koukatelný. Nepřekvapivě nenápaditý a šablonivitý. ()

Okamžik pravdy (2024) (S01E04)

Člověk by mohl zvolat “Konečně!” ale ruku na srdce… je to celkem nuda. Kieran nám kartami nezamíchá :D škoda! 2,5* ()

V oku bouře (2024) (S01E05)

Scény s rodiči tomu dodaly šťávu. ()

Kousek štěstí (2024) (S01E06)

Nuda, nuda, erotika, nuda, drama, čekej na další řadu. ()