Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva nejlepší kámoši A.J. (Conor Sherry) a Moose (Gabriel LaBelle) mají plno plánů, jak vydělat prachy, ty jim ovšem většinou nevyjdou. Není se taky moc co divit, když jde o nápady typu sázky na pejsky, nebo vaření piva v garáži, zatímco jim dvěma je jen čtrnáct. Na léto vymysleli zase něco nového – že si pronajmou u městského bazénu stánek s občerstvením. A první dny se zdá, že tentokrát to byla konečně trefa do černého! Když se ve městečku objevila nová holka, je jejich přátelství vystaveno první vážné zkoušce. (chamonix)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Dzeyna 

všechny recenze uživatele

Je to super, nicméně AJ vypadá většinu času trochu autisticky, což asi nebyl záměr. Navíc bylo divné, že Brooke, jako starší holka, randila se 14ti letými kluky, ale budiž. Podnikatelsky je to dost nabité. ()

Reklama

RustinParr 

všechny recenze uživatele

Ja nemám slov... Poďme pekne od začiatku. Narazil som na tento rádoby film o ktorom som v živote nepočul a keďže som sa nudil tak som sa rozhodol že tomu dám šancu. Nečakal som nič veľké, jednoducho som nečakal že mi to nejakým spôsobom odpáli dekel a budem iba vygumovane pozerať na obrazovku ako keby som pozeral niečo čo mi zmení život. No opak je pravdou a tento film mi dekel odpálil a to nie len tak obyčajným spôsobom. Po skončení filmu som zostal sedieť a z očí mi tiekli slzy šťastia a smútku. Prečo o tomto perfektnom filme nikto nevie? Dvaja najlepší kamaráti si chcú cez leto zarobiť nejaké tie vreckové a za svoje celoživotné úspory si kúpia Snack Shack no do cesty sa im pripletie jedno dievča ktoré im tak trocha rozdelí cesty. Tak jednoduchý príbeh a tak geniálne spracovaný... Toľko emócii, podarený summer vibe, perfektná chémia medzi hercami a aj postavami a dobrá hudba je len maličká časť vecí ktoré dokážem vychváliť. To čo sa tu snažím popísať tak na to neexistujú slová. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí ale toto bolo podľa mňa naozaj bezchybné. ( Každý film má chyby ale som až príliš očarený kúzlom tohto snímku. ) HODNOTENIE: 10/10 ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele

Ze začátku m,i přišlo, že se Rehmeier opakuje. Hlavně s archetypálně přestřelenýma rodičema, nebo s diskuzemi nad jídlem. Ale netrvalo to dlouho a získal si mě na svou stranu. Cítil jsem z toho hodně vybrací Lékořicové Pizzy, ale Snack Shack si jde svou cestou. Cestou coming of age letní orosené pecky. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

O komedii rozhodně nejde a v první půl hodině po tom, co nepřišel ani jeden vtip, jsem chtěl film vypnout, ale když jsem přistoupil na fakt, že jde teda o čisté drama, už se na to dalo koukat. Ve výsledku je totiž Snack Shack čistokrevná summer story o dvou puberťácích a nové holce ve městě a celé se to tak nějak točí kolem vztahů, romance a nenásilné formy vyprávění, které se o komedii sice naprosto vůbec neopírá, ale které si mou pozornost do konce ve výsledku udrželo. Asi nic převratného a v mnoha ohledech naprosto “obyčejný” příběh, ale na druhou stranu se filmu občas dařilo udržet si diváka. Takový nemastný, neslaný (pod)průměr, který se v popisu csfd bohužel úplně minul žánrem. ()

Reklama

Reklama