Kam až človek zájde, aby si udržal život založený na ilúzii, klamstvách a podvodoch? Marek, úspešný 50-ročný obchodník, delí svoj život medzi Bratislavu a Brno, údajne kvôli pracovným povinnostiam. V skutočnosti svoje dni trávi udržiavaním troch rôznych paralelných životov – milujúceho a oddaného manžela a otca dvoch rôznych rodín a zároveň milenca tretej ženy, ktorá nedávno vstúpila do jeho tajného kruhu lásky. Navzájom o sebe netušia, až do jedného osudného dňa, keď sa všetky tri jeho starostlivo choreografované vzťahy chaoticky pretnú – a jeho vlastný život zostane visieť na vlásku. (TV JOJ)

• Nesvačilová vychválila svojho hereckého kolegu Kráľa: „On je kľudný typ človeka, je starší než ja, takže má oveľa viac skúseností a bolo pekné vypočuť si jeho názory na vzťahy a naozaj sme toho veľa prebrali, aj to, ako to v živote a vo vzťahoch máme alebo sme mali. Mila Kráľa vám môžeme závidieť, my máme v Čechách úplne iný typ mužov. Bude veľkým spestrením pre českých divákov a diváčky. Tráviť s ním čas bolo pre mňa balzamom na dušu.“ (Arsenal83)
  • Peter Begányi o hlavnej téme seriálu: "Polyamória je moderná téma, každý si ju vysvetľuje rôzne a mne sa na námete páči to, že hlavná postava nie je negatívna. Dlho sme hľadali, koho do nej obsadiť, bál som sa niektorých hercov, aby nestrhli všetku pozornosť na seba. Mali sme šťastie, že sme obsadili Mila Kráľa, ktorý vie herecky skvelo priestor vyplniť, ale zároveň ho dáva aj kolegyniam okolo seba, čo bolo veľmi podstatné.“ (Arsenal83)