Kam až človek zájde, aby si udržal život založený na ilúzii, klamstvách a podvodoch? Marek, úspešný 50-ročný obchodník, delí svoj život medzi Bratislavu a Brno, údajne kvôli pracovným povinnostiam. V skutočnosti svoje dni trávi udržiavaním troch rôznych paralelných životov – milujúceho a oddaného manžela a otca dvoch rôznych rodín a zároveň milenca tretej ženy, ktorá nedávno vstúpila do jeho tajného kruhu lásky. Navzájom o sebe netušia, až do jedného osudného dňa, keď sa všetky tri jeho starostlivo choreografované vzťahy chaoticky pretnú – a jeho vlastný život zostane visieť na vlásku. (TV JOJ)

• Denisa Nesvačilová o svojej postave Nadi: „Ona nie je prvoplánovo len milenka, má veľmi komplikovaný charakter, a preto bola pre mňa rola obrovskou hereckou výzvou. Ja takéto náročné úlohy, pri ktorých si človek odpočinie od svojich problémov a starostí, dostávam rada.“ (Arsenal83)
  • Nesvačilová vychválila svojho hereckého kolegu Kráľa: „On je kľudný typ človeka, je starší než ja, takže má oveľa viac skúseností a bolo pekné vypočuť si jeho názory na vzťahy a naozaj sme toho veľa prebrali, aj to, ako to v živote a vo vzťahoch máme alebo sme mali. Mila Kráľa vám môžeme závidieť, my máme v Čechách úplne iný typ mužov. Bude veľkým spestrením pre českých divákov a diváčky. Tráviť s ním čas bolo pre mňa balzamom na dušu.“ (Arsenal83)