Reklama

Reklama

Alvin & the Chipmunks

(seriál)
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, (1983–1990), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Hrají:

Ross Bagdasarian Jr., Janice Karman, Frank Welker, Nancy Cartwright, Tress MacNeille, Dody Goodman, Booker Bradshaw, Keye Luke, Robert Ridgely (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(102)

Obsahy(1)

Kreslený seriál o třech veverkách, Alvinovi, Simonovi a Theodorovi, které prožívají dobrodružství. (janek85)

Recenze (13)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Klasika detského animovaného seriálu. Spústa pesničiek, dobrodružstva a zábavy. Hodnotenie je trochu prikrášlené nostalgiou. Áno, aj ja som to niekedy pozeral. ()

janek85 

všechny recenze uživatele

Matně si vzpomínám na tento okouzlující kreslený film. Viděl jsem ho jako malý asi snad 10x, byl pro mě tehdy nejlepším kresleným filmem. Ale chtěl bych ho vidět znovu :´-). ()

4daPeace 

všechny recenze uživatele

Janku to byl seriál, ne film, proto si ho asi viděl 10x :o) No a dočkáš se nového filmu, tak už si rezervuj lístky ;o) ()

lakikaki 

všechny recenze uživatele

Vďaka Bohu za youtube, bez ktorého by som možno zabudol na jeden z kreslených seriálov, ktoré som mal ako malý veľmi rád... ()

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Je smutné, jak je v současné době tato značka prezentována hranou adaptací. Nesmírná škoda. Ještě že zůstává nepřekonatelný originál a řádná dávka nostalgie z dětství, která se ve mne probudí pokaždé když uvidím malý kousek z vánoční nebo petr-panovské epizody. ()

Kri-kri 

všechny recenze uživatele

Tento seriál běžel jako jeden z prvních v r. 1994 na Nově, proto nechápu, proč zde doposud není uveden jeho český název. Tehdy jsem to sledoval, i když už ani nevím, jestli pravidelně nebo jen občas a téměř nic si z něj za ty roky nepamatuji, snad jen, že to bylo o chlapovi, co žil s třemi uječenými skřety. A ještě kousek z úvodní znělky, začínalo to nějak "Hop, skok, raz dva a tři, dobrý den holky, dobrý den kluci". Dneska už by mě tato bezduchá komerční blbost rozhodně nenadchla a nevydržel bych u toho ani 5 minut. Čistě z nostalgie 1 *. 15% ()

tom.cube 

všechny recenze uživatele

Proboha, na tomhle jsem jako malej ujížděl jak blázen. Nedávno jsem celkem náhodou narazil na theme song na youtube a vzpomněl jsem si na tenhle kresleňák. Vůbec nevím, o čem to bylo, ale vím, že jsem to žral :) ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Toto je seriál skutočne nacielený len na to najmenšie publikum, ktorému určite ulahodia tie otravné zvuky vydávajúce Chipmunkami. Tí malí zmrdi mi občas naozaj liezli na nervy a to som nevidel úplne všetky epizódy. Pamätám si ale, že v detstve mi tieto postavičky imponovali, dnes to už je pre mňa len ťažký animovaný brak. Z nostalgie slabé dve hviezdy. 35 % ()

Annevintage 

všechny recenze uživatele

Hop skok, raz dva a tři. Dobrý den holky, dobrý den kluci. Hop skok, raz dva a tři. Jak se to patří, my jsme tři bratři. Koukej Chipmunks, zpívá tančí. Koukej Chipmunks, príma kámoš. Hop skok, raz dva a tři. Dobrý den holky, dobrý den kluci. Hop skok, raz dva a tři. Jak se to patří, my jsme tři bratři. Koukej Chipmunks, normální borci a žádnýmu vzdor. Koukej Chipmunks, Alvin, Sajmon a Theodor. Tu du tu du du du. Touhle znělkou začínala tato stará verze animovaného seriálu o Třech veverčích zpívajích bratrech Alvinovi, Sajmonovi a Theodorovi. ()

Reklama

Reklama